Новини, Соціальні медіа, Технології

YouTube Shorts став доступний в Україні. Розповідаємо, як користуватися

15 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

З 14 липня для українських користувачів YouTube стала доступною бета-версія нової функції платформи YouTube Shorts – аналога TikTok. Про це пише AIN.UA. YouTube Shorts дозволяє знімати короткі відеоролики – тривалістю до 15 або 60 секунд – на мобільний пристрій і відразу публікувати їх на своєму каналі. Ділимося найцікавішим.

Переглядати короткі ролики на YouTube можна було і раніше, але тепер користувачам стали доступні нові інструменти для їх створення. Зокрема, можливість знімати окремі фрагменти і об’єднувати їх в одне відео, записувати відео з музикою з фонотеки YouTube, змінювати швидкість запису, додавати уривки відео з галереї, а також текст до кожного фрагменту.

Як створити відео YouTube Shorts

YouTube Shorts став доступний в Україні. Розповідаємо, як користуватися - tech, social-media, news

Зображення: AIN.UA

  • Зайдіть на YouTube з будь-якого мобільного пристрою, натисніть значок «+» знизу і виберіть «Створити коротке відео».
  • Потім ви зможете вибрати таймінг – за замовчуванням виставлені 15 секунд, але після натискання на цифру, він зміниться на 60 секунд.
  • Щоб записати відео, затисніть червону кнопку зйомки або просто натисніть її для початку запису та для її завершення.
  • Якщо ви хочете видалити зняту частину відео, натисніть значок стрілки зліва від кнопки запису, щоб повернути вилучену частину назад – стрілку праворуч.
  • Під час запису можна регулювати швидкість зйомки, встановити таймер, накласти різні фільтри – ці функції відображаються справа вгорі.
  • Також в ролики можна додати музику – але тільки в ті, які тривають до 15 секунд. Для цього натисніть «Додати музику» у верхній частині екрану.
  • Щоб опублікувати відео на вашому YouTube-каналі, натисніть значок у формі галочки внизу праворуч, потім кнопку «Далі». Впишіть назву відео – допустимо до 100 символів, виберіть «Завантажити».

Shorts відображаються на головній сторінці YouTube, в «Підписках», в оповіщеннях. Щоб короткі відеоролики з’являлися в різних розділах платформи, користувачі можуть додати хештег #Shorts в назву або опис ролика.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu