Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

Revolut оцінюється в $33 млрд. Тепер це найдорожчий фінтех-стартап в Великобританії

16 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Вартість компанії Миколи Сторонського та Влада Яценко за рік збільшилася в 6 разів, зараз Revolut коштує $33 млрд., повідомляє CNBC. У черговому раунді, який очолили SoftBank і Tiger Global, фінтех-стартап залучив $800 млн.

Британська фінтех-компанія Revolt залучила $800 млн у рамках фінансування, очолюваного SoftBank і Tiger Global. У минулому році вартість компанії становила $ 5,5 млрд, в цьому році її вартість збільшилася в 6 разів і склала $ 33 млрд.

На даний момент, згідно з даними CB Insights, Revolut – другий за величиною єдиноріг в сфері фінансових технологій в Європі. Перше місце займає Klarna.

Гроші надходять від японського конгломерату SoftBank Vision Fund 2 і американського хедж-фонду Tiger Global, які в сукупності володіють менш ніж 5% акцій компанії.

Фінансовий директор Revolut Мікко Саловаара повідомив, що кошти будуть використані в маркетингу, розробці продуктів і міжнародній експансії.

Саловаара також додав, що Revolut не має планів по первинному розміщенню акцій, оскільки зараз вже зібрана значна сума фінансування. Однак він не виключив IPO в цьому році, лише припустив, що це малоймовірно.

В інтерв’ю Financial News два роки тому Сторонський говорив, що компанія, перед тим як буде виходити на біржу, повинна досягти вартості в $20-40 млрд. Наприкінці березня 2021 року в розмові з Олегом Тиньковаим він оцінив компанію в $16,5-22 млрд .

Revolut – онлайн-банк, заснований в 2015 році. На сьогоднішній день сервіс працює в 35 країнах, але Росії серед них немає.

У червні Revolut відзвітував про фінансові результати. В 2020 році виручка компанії склала $361 млн – це на 57% більше, ніж в 2019 році (тоді було $229 млн). Із загальної суми $54 млн склав приріст вартості кріптовалютних резервів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu