Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

Один з найдорожчих стартапів Індії Paytm планує залучити $2.2 млрд через IPO

19 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Команда одного з найдорожчих індійських стартапів Paytm, який належить компанії One97 Communications Ltd., планує залучити $2.2 млрд через IPO. Про це, з посиланням на дані заявки організації на лістинг пише The Economic Times.

Кошти будуть спрямовані на розширення платіжних сервісів, створення нових продуктів і поглинання інших учасників ринку.

  • У проспекті йдеться про те, що команда Paytm планує випустити цінні папери на $1.1 млрд і реалізувати на ринку вже існуючі акції на $1.1 млрд.
  • Раніше Bloomberg писав про те, що стартап має намір залучити в рамках IPO $3 млрд. Незважаючи на зниження планки лістинг проєкту, за даними Reuters, все одно може стати найбільшим для Індії.
  • Андеррайтерами IPO Paytm виступлять JPMorgan Chase, Morgan Stanley, ICICI Securities, Goldman Sachs, Axis Capital, Citi і HDFC Bank.
  • Засоби потрібні були індійському стартапу на розширення платіжних сервісів. Частина фінансування буде спрямована на розвиток нових проєктів та операції з поглинання.
  • Paytm запустили в 2009 році. Розробники проєкту запропонували користувачам інструменти для щоденних розрахунків за допомогою мобільного телефону. Станом на середину липня 2021 року, в екосистему Paytm входять платіжний шлюз, маркетплейс електронної комерції, платформа продажу квитків, а також страхові продукти і багато інших ініціатив.
Один з найдорожчих стартапів Індії Paytm планує залучити $2.2 млрд через IPO - tech, startups, news, investytsiyi

Інформація про інвестраундах Paytm. Джерело: CrunchBaseё

Нагадаємо, нещодавно в мережі з’явилася інформація про те, що індійський аналог Delivery Club планує залучити близько $1,3 млрд на IPO.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu