Гаджети, Новини, Технології

Xiaomi посіла друге місце на світовому ринку смартфонів

19 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Xiaomi вперше в історії посіла друге місце на світовому ринку смартфонів, обігнавши Apple. Частка Xiaomi від загального обсягу смартфонів, поставлених в звітний період, склала 17 відсотків, а обсяг поставок збільшився на 83 відсотки.

Інформацію надала аналітична компанія Canalys, зібравши звіт за другий квартал 2021 року. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року, приріст поставок склав 83 відсотки – найбільший показник серед компаній. У минулому кварталі Xiaomi займала третє місце з 14-відсотковою часткою ринку. Як прокоментував Canalys, нова мета Xiaomi – витіснити Samsung, у яких в цьому кварталі показник 19 відсотків, і стати першим постачальником техніки на ринок смартфонів.

З тих пір, як Xiaomi випустила свій перший флагман преміальної лінійки Mi 10, компанія постійно вдосконалює параметри своїх пристроїв: дисплей, зарядку та багато іншого. Xiaomi інвестує в розвиток на преміальному ринку, надаючи споживачам передові технології та допомагаючи формувати галузь.

Про компанію Xiaomi:

Xiaomi була заснована в квітні 2010 року. Фокусом компанії є виробництво смартфонів та інтелектуального обладнання. Місія компанії полягає в постійному прагненні створювати якісні продукти за справедливими цінами, щоб життя кожного ставало кращим завдяки інноваційним технологіям.

Компанія створила провідну в світі платформу споживчого Інтернету речей, до якої підключено 324,8 мільйона інтелектуальних пристроїв, не рахуючи смартфонів і ноутбуків. Продукція Xiaomi представлена ​​в більш ніж 100 країнах світу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu