Новини

Дайджест публічних заходів компаній в 2021 році: від Apple до Bentley

21 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Ми зібрали і проаналізували найяскравіші конференції та презентації цього року. Ділимося найцікавішим.

1. Конференція Apple WWDC 2021

Вступ

На початку презентації Apple показали класні міні-епізоди, де вони запитали людей, як саме повинна починатися презентація. Пошук багів як мюзикл, топ-менеджмент як рок-музиканти і відсилання до Назад в Майбутнє. Дуже милі та забавні вставки, які до того ж мають важливу мету – показують зв’язок бренду з споживачами.

Як використовувати у себе

Покажіть, що презентація створювалася не у вакуумі – якщо дозволяє формат, розкажіть про збір зворотного зв’язку в ком’юніті та використання їх ідей в своїй роботі. Такий формат відмінно підійде для внутрішніх зустрічей – наприклад, згадайте на підведенні підсумків кварталу, які класні ідеї підкинув вам дизайн-відділ і окремо відзначте мем від команди маркетингу в кутку п’ятого слайда. Додає презентації життя.

Глядачі

Apple показали зал, повний віртуальних людей-емодзі. Класне рішення в «challenging time», як висловився Тім Кук.

Як використовувати у себе

Якщо ви і хочете згадати, що формат змінився через пандемію, робіть це дуже акуратно. Люди втомилися від негативу.

Пасхалки

Вся презентація сповнена пасхалками: так, ми вже знаємо, що на наступному WWDC анонсують нагадування про стрижку через фронталку, підтримку голограм під час дзвінка і AirPods для собак. Вуф!

Як використовувати у себе?

Не соромтеся креативу у виступах та презентаціях. Ситуацій, коли він недоречний, досить мало. Навіть серйозні чоловіки в ділових костюмах люблять, коли слухати вас не нудно.

2. Стенд Газпром нафти на ПМЕФ-2021

Цифровий фасад з вау-ефектом

«Газпром нафта» перетворила фасад стенду в кероване нейромережею «цифрове дзеркало». Свіжо, вірусно, зібрало багато позитивних відгуків у відвідувачів. Згідно із задумом, десятки датчиків і сенсорів, розташованих по периметру стенду, відстежували простір навколо. Отримані дані обробляла нейромережа, що створює на екрані цифрових двійників людей, що підходять до арт-об’єкту.

Дайджест публічних заходів компаній в 2021 році: від Apple до Bentley - news

Як використовувати у себе?

Подумайте, як створити щось, що захочеться фотографувати і викласти це в Інстаграм. Цей стенд не ніс якогось смислового навантаження і був призначений виключно для створення красивого фону. Вийшло класно.

Дайджест публічних заходів компаній в 2021 році: від Apple до Bentley - news

3. GOOGLE I/O 2021

Інклюзивність

Сурдоперекладач в онлайн-трансляції. Практично ніде не бачили такого – дуже здорово. Причому зручно, що його допомогу можна було включити і вимкнути, як субтитри (перемикання працює на сайті Google)


Як використовувати у себе?

Подумайте, як зробити свій виступ доступним для всіх слухачів. Це можуть бути і субтитри, і сурдоперекладач в live-трансляції, і відмова від використання певної колірної гами, складної для сприйняття.

4. Онлайн-презентація Bentley

Інтерактив

Глядачі могли самі запустити персональну екскурсію по автомобілю Bentley The New Continental GT на сайті та вибрати будь-яку з 6 камер, встановлених в приміщенні, для перегляду. Оригінальний погляд на демонстрацію продукту, який буде актуальний не тільки в пандемію – адже багатьом можливість самостійно управляти своєю точкою огляду припаде до душі.


Відео та кейс Setcreative

Як використовувати у себе?

Люди обожнюють інтерактив. Подумайте, як дати глядачеві можливість бути не просто глядачем, а учасником процесу. Найпростіше – Mentimeter, де можна в лайв-режимі збирати коментарі та виводити їх на екран. Трохи складніше – поставити у себе на стенді зразок продукту і зробити справжній атракціон.

5. Онлайн-виставка Music, Makers and Machines від Google

Можливість пограти на синтезаторах у VR

Родзинка програми онлайн-виставки, присвяченої історії електронної музики – синтезатори, що працюють у віртуальноій реальності. По-справжньому цікавий варіант для використання VR – відвідувачі виставки могли писати свою музику на Moog Memorymoog, ARP Odyssey, Fairlight CMI, Akai S900 і Roland CR-78. Офіційний сайт проєкту.

Як використовувати у себе?

Досліджуйте нові формати. Про VR і AR говорять уже досить давно, але мало хто по-справжньому застосовує їх на рівні вище, ніж маски в Інстаграмі.

6. Nissan і Шанхайський автосалон

доречна AR

Агентство GPJ спеціально для виставки розповіло про історію створення електромобілів Nissan з використанням технологій доповненої реальності (AR) і віртуальної реальності (VR). Інформація про поточні моделі компанії та «старичків» на кшталт електричного Nissan Tama виводилася на екрани з доповненою реальністю, дозволяючи відвідувачам розглянути їх у всіх деталях.

Відео та кейс gpj.com

Як використовувати у себе?

Подумайте, як винайти щось заново. Чому Nissan не використовував звичайні таблички? Як можна застосувати нові технології в звичних речах? І що це дасть відвідувачам? Важливо, щоб це не було зроблено «для галочки» – подібні нововведення повинні бути зручніші, функціональніші та естетичніші, ніж традиційні аналоги.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu