Криптовалюти, Новини, Технології

ЗМІ: Amazon почне приймати біткоїн до кінця 2021 року і створить свою криптовалюту до 2022 року

27 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Онлайн-ритейлер Amazon почне приймати біткоїн до кінця 2021 року, про це пише City AM. Після цього ціна біткоїна вперше з середини червня наблизилася до позначки в $40 тис.

«Мова йде не просто про те, щоб в якийсь момент створити рішення для оплати криптовалютою, – це повноцінна, широко обговорювана і невід’ємна частина майбутнього механізму роботи Amazon», – заявило анонімне джерело City AM в матеріалі, опублікованому сьогодні, 26 липня.

За словами інсайдера, біткоїн стане першою з приблизно восьми криптовалют, які Amazon буде приймати. Пізніше до нього приєднаються ефіріум, карданні й bitcoin cash. Плани Amazon в області криптовалюти реалізуються з 2019 року, тому у гіганта «не займе багато часу» почати прийом біткоїна.

У компанії навіть є плани по розробці власної криптовалюти, додало джерело. За оплату native coin (так її називає інсайдер) Amazon надасть покупцям якусь винагороду.

Ціна біткоїна зросла на 13%, до $ 39143, в понеділок, 26 липня, після публікації в City AM. У минулі вихідні користувачі знайшли вакансію керівника по цифровим валютам і блокчейну на сайті Amazon.

Згідно з оголошенням, претендент повинен мати досвід роботи в області блокчейна і розподіленого реєстру, а також з цифровими валютами центральних банків і криптовалютами. Керівник буде «визначати бачення і стратегію» блокчейн-напрямку Amazon.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu