Новини

Розпочав роботу перший dark store Glovo в Україні

02 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Glovo розвиває проєкт dark store та запускає в роботу свій перший мікрофулфілмент центр в Україні. Дебютний Glovo Express відкрився у Києві на лівому березі та працюватиме з 8:00 до 23:00.

Іспанський стартап Glovo за більше двох років присутності в Україні продовжує змінювати культуру споживання та впроваджувати свої моделі розвитку бізнесу, зокрема dark stores. Ця модель передбачає відкриття спеціальних мікрофулфілмент центрів з товарами певного асортиментного ряду, які  можна буде замовити у додатку Glovo. Отримавши сповіщення про замовлення – пікери, які працюють в dark store, збирають його та передають кур’єрам на доставку користувачам. Такі центри є закритими для мешканців міста і створені виключно для користувачів сервісу доставки Glovo. Наразі у dark store представлено близько п’ятиста асортиментних позицій, серед яких є товари наступних категорій: бакалія, солодощі та снеки, фрукти та овочі, м’ясо та ковбасні вироби, риба та морепродукти, молочні продукти та яйця, товари для дітей, безалкогольні та алкогольні напої, тютюнові вироби, товари для тварин та засоби для особистої гігієни.

«Ми раді відкриттю першого dark store в країні. Це перспективний напрям розвитку бізнесу, адже він якісно допомагає забезпечити доставку всього що завгодно. Саме тому, ми запускаємо і розвиваємо його в усіх містах, де присутній сервіс Glovo, і готові використовувати досвід та експертизу для створення нових можливостей в Україні» – говорить генеральний менеджер Glovo в Східній та центральній Європі Дмитро Расновський.

Глобальна стратегія сервісу Glovо – розширювати можливості користувачів додатку, забезпечуючи їм доступ до всього що завгодно в два кліка. На цю мить доставка товарів з магазинів займає суттєву частку бізнесу компанії, адже користується великим попитом серед користувачів додатку Glovo. Для швидкої доставки необхідна наявність магазинів, які знаходяться в радіусі 3-4 км від користувача. Бувають випадки, що в окремих районах міст, де присутній сервіс Glovo, інфраструктура недостатньо розвинена, і у користувачів немає великого вибору в додатку. Модель dark store, яку компанія розвиває у країні, вирішує цю проблему.

Розпочав роботу перший dark store Glovo в Україні - newsПро Glovo

Glovo — це сервіс доставки, що дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах вашого міста. Компанія, що походить з Барселони, сьогодні працює у більше 900 містах у 22 країнах світу на трьох континентах — Європі, Центральній Азії, Африці.

Щомісяця у всьому світі доставкою Glovo користуються понад 2,5 млн користувачів, замовлення доставляють більше 50 тисяч кур’єрів, кількість асоційованих партнерів досягає 50 тисяч. Більше про компанію Glovo за посиланням: about.glovoapp.com/en/

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та вже представлений у 36 містах — Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Івано-Франківську, Чернівцях, Сумах, Вишневому, Борисполі, Броварах, Кривому Розі, Тернополі, Рівному, Кропивницькому, Бучі, Ірпені, Вишгороді, Луцьку, Хмельницькому, Кременчуці, Ужгороді, Маріуполі, Умані, Трускавці, Дрогобичі, Чорноморську, Бердянську. Переглянути детальну зону покриття сервісу Glovo можна за посиланням: glovoapp.com/ru/map

За матеріалами пресрелізу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu