Кар'єра, Новини, Розробникам, Технології, Топ

$5 млн на премії та нескінченний відпустку: MC.Today разом з Work.ua назвали 7 незвичайних бонусів, які українські компанії пропонують співробітникам

04 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Редакція MC.today і Work.ua зробили рейтинг «Топ-100 IT-роботодавців», результати якого можна подивитися тут. В анкетах запитували компанії про «плюшки», які вони пропонують співробітникам. Багато з них досить типові: страховка, безплатне навчання – таким нікого не здивуєш. Ділимося найцікавішим. 

Але були і набагато більш цікаві варіанти. Про них і розповідаємо нижче.

Competera

«Хто важко працює, той дуже круто відпочиває», – впевнені в компанії Competera, яка розробляє платформу ціноутворення для великих ритейлерів.

Вихідних в компанії не шкодують: щороку всі співробітники йдуть на оплачувані новорічні канікули, крім того, протягом року можна взяти 15 вихідних замість державних свят.

А ще в Competera можна піти в саббатікал – це відпустка, який триває від трьох місяців до року. Такий відпочинок рятує людей, які близькі до вигоряння. Саббатікал допомагає відновити сили і повернутися до роботи.

Svitla Systems

Svitla – це IT-компанія, заснована українкою Наталією Аньон. Вона особливо дружня до співробітниць – в компанії можна спокійно піти в декретну відпустку, вибрати гнучкий графік, щоб можна було забирати дітей.

Крім цього, всі співробітники, які працюють в компанії кілька років, можуть отримати безвідсоткову позику на великі покупки: наприклад, квартиру, машину або ремонт.

G5 Entertainment

У компанії G5 Entertainment вирішили не вигадувати велосипед і крім стандартного соцпакету мотивувати співробітників бонусами. Причому реально великими бонусами – шведський розробник ігор розділив $5,4 млн між 84 людьми.
Взагалі в компанії є два види бонусів: індивідуальні та командні. Другі в G5 Entertainment отримують, якщо команда виконала певні завдання. Тоді суму приросту прибутку за три місяці розподіляють на всіх учасників.

N-iX

У співробітників компанії N-iX величезний вибір місць для роботи – можна працювати з офісів в Києві та Львові, в коворкінг в Дніпрі, Івано-Франківську, Харкові та Вінниці, з дому або в Mountain Residence.

Mountain Residence – це резиденція N-iX в місті Славське в Карпатах. На цій локації немає туристів – там можуть перебувати тільки співробітники компанії з сім’ями. На цій локації можна не тільки працювати, а й відпочивати – співробітник сам це вирішує.

Crello

У компанії Crello, яка розробляє онлайн-редактор для зображень, пішли ще далі. Причому буквально – співробітники можуть працювати з офісу на Кіпрі з відмінним видом прямо на море.

Житлом компанія теж забезпечує – неподалік від офісу є корпоративна квартира. Для тих, кому Кіпр дуже припав до душі, в компанії передбачений релокейт. Причому переїзд оплачують і допомагають організувати не тільки співробітнику, але і членам його сім’ї.

LeoGaming

Офіси компанії LeoGaming є в Києві та Львові, крім того, можна працювати віддалено. З цим і пов’язана головна незвичайна «плюшка» компанії – співробітникам оплачують проживання і частково харчування на курортах, якщо вони там продовжують працювати.

Uptech

Компанія Uptech пропонує співробітникам самим регулювати, коли і наскільки просити підвищення зарплати. Відбувається це таким чином: коли якийсь із членів команди вирішує, що йому пора підвищити зарплату, – він пише листа 3-4 колегам, з якими тісно спілкується по роботі. У ньому він пише про свої досягнення, помилки і користь для компанії. Команда в свою чергу дає зворотний зв’язок і оцінює людину за семи критеріями.

Після цього кандидат збирає тих же членів команди, презентує їм загальні результати, і вони всі разом обговорюють, чи підвищать зарплату і наскільки. Зазвичай весь процес займає пару тижнів. Ініціювати його можна коли завгодно, обмежень немає.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu