Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

Український VR-стартап отримав грант в $310 000 від польського інкубатора

06 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Український проєкт VRpartments, який працює над VR-рішенням для нерухомості, отримав грант в розмірі $310 000 від польського інкубатора Unicorn Hub. Про це пише AIN.UA.

Як отримали інвестиції

Команда отримала грант в рамках програми розвитку нових технологій і стартапів в східному регіоні Польщі – Rozwój startupów w Polsce Wschodniej. Стартап пройшов навчання в інкубаторі Unicorn Hub, який є частиною програми Platformy startowe dla nowych pomysłów. І після цього отримав equity free-фінансування (тобто, в обмін на гроші стартап не повинен був віддавати частку) у розмірі 1 195 350 злотих (приблизно $310 000).

Ці кошти підуть на розвиток технології, а також на маркетинг і продажі в Польщі та США.

Чим займається проєкт

VRpartments працює над «віртуальним ріелтором» в телефоні. За допомогою їх застосування користувач може спочатку вибрати квартиру, а потім оглянути її та прогулятися по ній у віртуальній реальності. Також можна облаштувати квартиру в VR. Для цього користувачеві знадобиться додаток стартапу на смартфоні, а також – картонні VR-окуляри.

Український VR-стартап отримав грант в $310 000 від польського інкубатора - tech, startups, news, investytsiyi

Тут і далі – фото VRpartments

Ідея такого сервісу виникла у Лізи Хлопокової, коли вона з батьками купувала квартиру і зрозуміла, що цей процес – досить складний і неприємний, і його можна спростити за допомогою технологій. У команді також: CEO Дмитро Хлопків, який заснував свій перший стартап в 18 років, СTO Тарас Гопко, у якого є досвід запуску IT-продуктів на ринку Польщі, Lead Architekt & 3D-designer Ігор Яворський.

Український VR-стартап отримав грант в $310 000 від польського інкубатора - tech, startups, news, investytsiyi

КомандаVRpartments (зліва направо): Тарас Гопко, Ігор Яворський, Ліза Хлопкова, Діма Хлопків

За словами Хлопкової, команда зараз – на останніх етапах підготовки до релізу. Зараз стартап набирає серед користувачів бета-тестерів свого продукту.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu