Інвестиції, Новини, Стартапи

Український стартап Legal Nodes привернув $300 000 інвестицій

06 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Український стартап Legal Nodes, який працює над юридичною онлайн-платформою, отримав $300 000 інвестицій на етапі pre-seed. Раунд очолив ангельський синдикат LIFT99. Про це пише AIN.UA, ділимося найцікавішим.

За словами засновників Legal Nodes, залучені кошти команда вкладе в запуск повномасштабної хмарної платформи підписок на юридичні послуги. Крім того, в планах стартапу вихід на ринок Великобританії, введення фіксованих підписок і розширення мережі партнерів.

Інвестиційний раунд очолив ангельський синдикат LIFT99. Він також включав в себе кошти від інвесторів з Pipedrive і Printify, фонду Hype Ventures, засновника британського стартапу TaxScouts. колишнього COO і глави відділу зростання Fuzu. У проєкт також вклалися Inspirium Laboratories – фонд, заснований партнерами з Sigma Software і стартапу Datrics.

Стартап заснували Маргарита Сивакова, Нестор Дубневич і Максим Малюк.

В 2021 році у Legal Nodes більше 60 компаній-клієнтів.

«Стартап прагне забезпечити швидку і прозору юридичну підтримку за фіксованими цінами через модель підписок, тим самим допомагаючи таким же стартапам, як і вони самі. Мета Legal Nodes далі – запустити повномасштабну платформу, на якій компанії зможуть оформити собі підписку на віртуального юриста без найму додаткових співробітників в штат», – відзначають в Legal Nodes.

Український стартап Legal Nodes привернув $300 000 інвестицій - startups, news, investytsiyi

Платформа Legal Nodes

В 2020 році на $50 000 Legal Nodes профінансував Український фонд стартапів. Залучені кошти направили на розробку і вдосконалення платформи. У травні того ж року фонд Hype Ventures шведського інвестора Mathias Eklöf також проінвестував компанію на $50 000.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu