Гроші, Люди, Новини, Соціальні медіа

Ян Гордієнко розповів, скільки заробляють українські блогери-мільйонники

10 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Один з найпопулярніших українських інфлуенсерів Ян Гордієнко в інтерв’ю Forbes.ua розповів про те, скільки він заробляє на рекламі в соціальних мережах. За його словами, кілька постів в його акаунтах YouTube, Instagram і TikTok приносять до $15 000.

Скільки заробляє Ян Гордієнко

Аудиторія Гордієнко в соціальних мережах:

  • YouTube – 4,7 млн ​​підписників,
  • Instagram – 3,2 млн,
  • TikTok – 2,1 млн підписників.

Розцінки Гордієнко за рекламні інтеграції:

  • сторіс в Instagram – $1200-2500,
    відео – $6000-6500,
  • рекламний контракт з брендом – від $5000 до $11 000.

З Гордієнко співпрацювали такі бренди, як Calvin Klein, Martini, російський «Сбербанк». За рекламу сервера гри GTA: San Andreas йому заплатили $1000, а найбільша інтеграція в кар’єрі Гордієнко принесла $95 000 (бренд блогер не розкриває).

Сьогодні Гордієнко відійшов від активного блогерства і розвиває контент-парк SnapMe Studio в Києві.

Доходи українських блогерів

Щоб заробляти на партнерській програмі YouTube, блогеру потрібно мінімум 1000 підписників  і 4000 годин переглядів відео на каналі. Саме цей майданчик, за оцінками маркетингової компанії NeoReach, «грошовий» для блогерів. Так, американські інфлуенсери на YouTube заробляють в середньому $4118, на Instagram – $3853.

Потрібно розуміти, що доходи українців від партнерки набагато нижчі – ставки залежать від рекламодавців, які в США, Європі та навіть Росії платять більше. Потрібно відзначити, що значний час протягом своєї кар’єри інфлуенсер Ян Гордієнко жив і працював в Москві.

У той же час, як відзначає Forbes, українські рекламодавці збільшують активності в інфлуенс-маркетингу. За підрахунками IAB Ukraine, в 2020 році українські бренди витратили на інфлуенс-маркетинг майже 337 млн ​​грн. За оцінкою керівника з розвитку медіаплатформи AIR Media-Tech Віри Сливинської, блогери з аудиторією рівня Гордієнко можуть заробляти в середньому від $5000 до кількох десятків тисяч доларів за контракт.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu