Бізнес, Країна, Новини, Стартапи

Стартапи з Азії можуть подорожчати до $1 трлн до 2025 року

10 Серпня, 2021

Аналітики сінгапурського венчурного фонду Jungle Ventures прогнозують зростання вартості технологічних стартапів з Південно-Східної Азії до $1 трлн до 2025 року, пише CNBC. Минулого року їх вартість дорівнювала $340 млрд.

Венчурна компанія Jungle Ventures очікує, що в наступні чотири роки сумарна вартість технологічних компаній Південно-Східної Азії подолає позначку в $1 трлн. Для своїх розрахунків Jungle Ventures вивчили 31 стартап з сумою капіталу понад $250 млн.

Стартапи з Азії можуть подорожчати до $1 трлн до 2025 року - startups, news, country, businessСтартапи з Азії можуть подорожчати до $1 трлн до 2025 року - startups, news, country, business

«Якщо ви подивитеся на темпи зростання за останні 3-5 років в Південно-Східній Азії, якщо вони будуть продовжуватися, що неодмінно буде, то вони можуть досягти трильйона доларів ще до 2025 року», – говорить глава Jungle Ventures Аміт Ананд.

Згідно зі звітом від Google, Temasek Holdings and Bain & Company, інтернет-економіка в найбільших регіонах, Сінгапурі, Малайзії, Індонезії, Філіппінах, В’єтнамі та Таїланді, до 2025 року може перевищити $300 млрд. На даний момент в Південно-Східній Азії проживає близько 400 млн користувачів глобальної мережі, 10% з яких вперше почали користуватися інтернетом в 2020 році.

За словами Ананда, інвестори прагнуть до «швидкого зростання» своїх вкладень, в порівнянні з довгими інвестиціями в інші галузі, тому Азія може їх зацікавити. Крім цього, весь регіон володіє тим, що експерт називає «перевагою останнього кроку»: стартапи спираються на помилки і невдачі з більш просунутих в цьому плані регіонів, таких як США, Індія, Канада, Китай.

Компанії регіону не відчувають нестачі фінансування. Стартапи з Південно-Східної Азії залучили рекордні $6 млрд за перші три місяці року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu