Гроші, Новини, Технології

Британський необанк Atom вперше вийшов на прибутковість

11 Серпня, 2021

Необанк Atom представив щомісячний звіт, вперше за свою восьмирічну історію, показавши отримання прибутку. Необанк не приводить конкретних показників. Про це повідомляє AltFiNews.

Обсяг іпотечних кредитів банку виріс на 9% і досяг £3 млрд ($4 млрд). Дохід Atom від кредитування, за прогнозами самого необанка, зможе підтримати заплановану рентабельність капіталу в 24%.

Необанк привернув £1 млрд ($1,38 млрд) на рахунки Instant Saver – ощадні акаунти з можливістю безкоштовного виведення грошей і без мінімальної суми поповнення. Це дозволило підвищити загальний обсяг депозитів на 16% – до £2,5 млрд ($3,46 млрд).

У банку впевнені, що в цьому році вони зможуть отримувати стабільний операційний прибуток в місячному численні.

Так само, як і Starling, необанк бере участь в держпрограмі підтримки малого та середнього бізнесу, яка допомагає підприємствам відновитися після пандемії (Recovery Loan Scheme, RLS). Через RLS Atom пропонує забезпечені кредити від £250 тис. ($346 тис.) До £5 млн ($6,9млн) через свою мережу з 200 кредитних брокерів по всій Великобританії.

Британський необанк Atom вперше вийшов на прибутковість - tech, news, groshi

Вимоги до МСБ, які претендують на кредит RLS. Джерело: Atom Bank.

Atom надає фінансові продукти і послуги через інтернет-банк і мобільний банк. На відміну від багатьох аналогів в області цифрового банкінгу, таких як Monzo або Starling, Atom пропонує ощадні рахунки та іпотечні кредити, а не тільки поточні рахунки.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu