Новини, Соціальні медіа, Технології

Коворкінг та кімнати для Tiktok: нові тренди в житловому будівництві

11 Серпня, 2021

Раніше забудовники приваблювали покупців наявністю басейну або патіо. Потім настала епоха закритих тренажерних залів та ігрових кімнат. Нова тенденція – будинки, в яких передбачені простори для створення подкастів і відео в TikTok. Але їх спектр застосування ширше, ніж здається на перший погляд.

Забудовники Північної Америки в нові проєкти включають нові незвичайні зручності для мешканців – студії подкастингу, відеозали з хромакея та кімнати зі звукоізоляцією. Ці креативні простори і приміщення дозволяють новому поколінню з комфортом займатися медійною або творчою діяльністю, не залишаючи житловий комплекс.

«Нове покоління міцно пов’язано з онлайн-життям в соціальних мережах, – говорить Алекс Валенте, старший віце-президент High Street Residential, дочірньої компанії Trammell Crow. – І ми плануємо дотримуватися цієї тенденції».

Новий 318-квартирний проєкт High Street Residential в центрі Лос-Анджелеса, включає вогнищеві ями, фітнес-центр і зону для гриля, а також нову звукоізольовану кімнату для музикантів і відеомейкерів.

«Цей багатофункціональний зал представляє з себе студію звукозапису і місце для репетицій, – каже Валенте. – Ми передбачили це прямо в проєкті ». За словами керуючого, це приміщення використовується рідше, ніж сусідні робочі зони, але по ночах там записують подкасти або навіть співають в караоке.

Коворкінг та кімнати для Tiktok: нові тренди в житловому будівництві - tech, social-media, news

Фото в тексті: David Guettler Photography

У Етобіко, Онтаріо, недалеко від Торонто, будується ще один житловий комплекс з двома вежами. Тут також передбачені можливості для медійної або творчої діяльності. Проєкт включає «студію контенту», що складається з окремих приміщень для роботи з аудіо- та відеоматеріалами.

У відеозалі буде кілька різних фонів, хромакей, виробниче освітлення і акустичні панелі на стінах та стелях. Аудіозал буде повністю звукоізольований. Завершення проєкту заплановано на 2023 рік, але придбати житло можна вже зараз.

Раніше забудовники не замислювалися всерйоз про подібні зручності в житлових будинках. Однак опитування і дані про жителів, що переїжджають в цю частину Канади, показали, що подібні проєкти залучають молоду аудиторію, яка, як правило, дуже зацікавлена ​​як в споживанні, так і в створенні користувацького контенту.

«Ми дійсно помітили попит на ці зручності», – каже Калліопі Каркас, помічник віце-президента девелоперської компанії RioCan Living. Але вона зазначає, що подібні студії контенту створюються не тільки для того, щоб просто бути в тренді. «Крім запису подкастів і відео, ці приміщення можна використовувати як робочі місця, якщо необхідно провести важливу зустріч в Zoom і багато іншого», – розповідає вона.

Деякі забудовники в Нью-Йорку і Вашингтоні також додають музичні студії звукозапису в свої нові проєкти. Подібні приміщення – це не тільки результат розвитку технологій і соціальних мереж, але і реакція на пандемію.

Під час локдауна деяким релігійним організаціям довелося взаємодіяти з парафіянами за допомогою відеозв’язку. Зараз в Брукліні проходить реконструкція церкви, в якій буде відкрита професійна студія відеозапису.

У житлових будинках такі приміщення доповнюють, а не замінюють типові фітнес-студії та відкриті патіо. За словами Каркаса, подібні простори не надто збільшують бюджет.

Інші проєкти також передбачають наявність столів і робочих місць для спільної роботи. «Одна з переваг багатоповерхового житла полягає в тому, що ви не обмежені чотирма стінами свого будинку. Спроектовані нами зручності є продовженням вашого житла », – ділиться Каркас.

Ще занадто рано судити про те, чи дійсно ці зручності можуть залучити молоде покоління, але такі забудовники, як RioCan Living і High Street Residential, можуть стати першопрохідцями нової світової тенденції.

Можливо, тренд виявиться швидкоплинним, і швидко піде в минуле. Однак на даний момент контентмейкери – це велика і зростаюча соціальна група. «Я думаю, що, можливо, майбутні проєкти будуть також включати подібні простори», – заявляє Каркас.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu