Гроші, Інвестиції, Новини, Стартапи

Український People.ai залучив $100 млн і став єдинорогом

12 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Український стартап People.ai залучив $100 млн інвестицій в рамках нового раунду фінансування і отримав оцінку в $1,1 млрд. Таким чином, він став єдинорогом. Про це повідомив засновник і головний виконавчий директор People.ai Олег Рогінський. В 2019 People.ai оцінювався в $400 млн.

Інвесторами в рамках раунду виступили Mubadala Investment Co. і Akkadian Ventures за участю вже існуючих інвесторів стартапу ICONIQ Capital і Lightspeed Venture Partners.

Український People.ai залучив $100 млн і став єдинорогом - startups, news, investytsiyi, groshi

Колектив People.ai, фото – Олег Рогінський

Про People.ai

People.ai – продуктова компанія з офісами в Києві та Сан-Франциско, що працює в ніші ‘AI for sales’ – система підтримки прийняття рішень на підставі даних з CRM. Інвестиції допоможуть прискорити зростання, вийти в нові сфери і на нові ринки.

ПО People.ai дозволяє збирати і аналізувати календарі, дзвінки і email співробітників, допомагаючи компаніям поліпшувати ефективність роботи. Наприклад, зрозуміти, яку максимальну кількість клієнтів може одночасно вести sales-менеджер. У той же час, приватність співробітників не страждає, стверджують в компанії.

Клієнти, доходи, амбіції вийти на IPO

На сьогодні клієнтами People.ai є такі компанії, як AppDynamics, DataRobot, Ivanti, Okta, Zoom та інші. За даними стартапу, дохід компанії зростає щорічно, а завдяки співпраці з Zoom за період пандемії виріс в три рази.

За останній рік People.ai продемонстрував такі успіхи:

  • зростання клієнтської бази на 260%,
  • отримав 49 патентів, 40+ в процесі,
  • купив кілька стартапів, зокрема Closeplan і Hero Research,
  • до ради директорів компанії увійшов екс СМО VMWare Робін Матлок (Robin Matlock).

У коментарі Bloomberg Рогінський повідомив, що People.ai генерує дохід в «десятки мільйонів», проте компанія все ще не прибуткова. Він також повідомив, що сподівається одного разу вивести People.ai на IPO.

На сьогодні в People.ai працює 240 співробітників. Крім головного офісу в Редвуд-сіті та офісу розробки в Києві, співробітники стартапу є також в Харкові, Львові, Дніпрі та інших містах України.

Зараз в People.ai є 3 відкриті вакансії в Києві:

Криза People.ai

Минулого року під час пандемії компанія звільнила 30 співробітників і привернула боргової раунд інвестицій, пише TechCrunch. За словами Олега Рогинского, на той момент це повинно було допомогти впоратися з фінансовими проблемами в майбутньому і зберегти бізнес. Олег заявив, що грошей має вистачити на кілька років.

Інші українські «єдинороги»

GitLab

Платформа для розробників, які можуть спільно працювати над одним кодом. Оцінка компанії – $6 млрд.

Grammarly

Онлайн-сервіс, який допомагає покращувати тексти англійською мовою за допомогою штучного інтелекту. Сервіс перевіряє стилістику і граматику та підказує, як можна виправити. В 2019 компанію оцінили в $1 млрд.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu