Бізнес, Маркетинг, Новини, Стартапи

Історія saWash: від бізнес-ідеї до успішного інтернет-магазину

12 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Задаючись питанням, з чого почати інтернет-магазин, необхідно, у першу чергу зрозуміти, які потреби користувачів ви хотіли б задовольняти та яким чином можете втілити свій задум у життя. А вже потім можна поміркувати про те, як назвати інтернет-магазин, як рекламувати його та про інші нюанси справи.

Бізнес–ідея створення інтернет-магазину saWash базувалася на потребі людей користуватися якісною побутовою хімією. Засновники магазину поставили собі за мету надати споживачам можливість купувати товари кращих європейських виробників за доступними цінами.

Історія saWash: від бізнес-ідеї до успішного інтернет-магазину - startups, news, online-marketing, businessІсторія saWash: від бізнес-ідеї до успішного інтернет-магазину - startups, news, online-marketing, business

Перед тим, як відкрити інтернет-магазин, було досконало досліджено роботу потенційних конкурентів, виділено плюси та недоліки. Це необхідно для того, щоб покупці отримували максимально зручний та привітний сервіс, а також продукцію відмінної якості, якій не хочеться шукати заміну.

Далі засновники saWash досить довгий час займались дослідженням ринку побутової хімії, постачальників, умов співпраці. Адже однієї бізнес-ідеї створення власної справи недостатньо для успіху. Потрібне уважне вивчення всіх аспектів продукції, яку планується реалізовувати. Після досліджень ринку, було вирішено співпрацювати з постачальниками побутових товарів з Європи, зокрема Німеччини. Продукція магазину — безпечні сертифіковані засоби, ефективність яких доведена позитивними відгуками покупців.

На чому базується успіх saWash

Засновники інтернет-магазину saWash обрали для роботи сайт на OpenCart. По-перше, це зручно для користувачів, адже дає можливість обрати необхідну продукцію, отримати миттєвий зворотній зв’язок, переглянути рейтинг товарів та відгуки про них, зробити замовлення на сайті.

По-друге, такий вибір платформи має багато переваг для засновників бізнесу, наприклад: адаптивність сайту, синхронізація з системами обліку (1С та ін.), інтеграція з системами CRM та Google Analytics.

saWash успішно займається продажем товарів побутового призначення з 2010 року. За цей час у магазину з’явилась велика кількість постійних клієнтів, задоволених послугами. На чому базується успіх та процвітання справи магазину? Є три основні пункти:

 • Широкий асортимент товарів з підтвердженою якістю, який ми постійно поповнюємо новими видами продукції.
 • Якісний зручний сервіс та індивідуальний підхід до кожного покупця.
 • Рух у ногу з часом. Аналіз попиту на ті чи інші товари та додавання їх до актуального каталогу. Наприклад, окрім побутової хімії, на сайті можна знайти товари для здоров’я. Серед них — біологічно активні добавки, вітаміни та інша продукція, корисна для організму.

Успішна реалізація бізнес-ідеї на прикладі інтернет-магазину saWash досягнута за рахунок уважного ставлення до кожного покупця. Важливий також щоденний кропіткий аналіз новинок у сфері побутових товарів, щоб клієнти отримували тільки кращі засоби за доступними цінами.

Історія saWash: від бізнес-ідеї до успішного інтернет-магазину - startups, news, online-marketing, business

ALT = Товари для догляду за волоссям в інтернет-магазині saWash

Бізнесмени-початківці часто ставлять собі питання про те, скільки коштує інтернет-магазин. Чіткої відповіді дати неможливо, адже все залежить від обраних постачальників та багатьох інших обставин. Але чи вигідний інтернет-магазин? У нашому випадку відповідь однозначна: так. Проте варто розуміти, що бізнес стає вигідним за умови, якщо його власник турбується насамперед про комфорт та задоволення потреб покупців, а не тільки про власне збагачення.

Як обрати власну нішу та продукцію для продажу

Щоб бізнес мав успіх, важливо правильно вибрати нішу та визначитися з тим, яка продукція точно матиме попит серед споживачів. Товари побутового призначення — популярна продукція, якою щодня користується кожна людина. Важливо запропонувати потенційним клієнтам безпечні засоби, які добре виконують своє призначення та мають доступну ціну.

Перед тим, як створити інтернет-магазин, засновники ознайомилися з великою кількістю виробників побутових товарів, щоб обрати найкращих і надалі постачати їх продукцію користувачам в Україні.

На сьогодні saWash співпрацює з такими відомими брендами товарів для дому:

 • dm-Marken;
 • Balea;
 • Denkmit;
 • Dr. Beckmann;
 • Dontodent;
 • Alverde;
 • Mivolis;
 • Bübchen та інші.

Також в інтернет-магазині представлено широкий асортимент органічної побутової хімії, яка зараз має попит у споживачів.

Засновники saWash не мають жодних сумнівів у тому, що відкриття власного інтернет-магазину було гарною ідеєю, адже зараз забезпечують велику кількість людей побутовою хімією та косметикою високої якості за доступними цінами. У планах — продовжувати постачання українським споживачам якісних товарів з Європи, щоб максимально полегшити побутові клопоти.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu