Гроші, Криптовалюти, Новини, Технології

Прогноз вартості Ethereum: 7 причин чому ціна ефіру зросте

12 Серпня, 2021

Автор одного з найпопулярніших YouTube-каналів про криптовалюти Ларк Девіс, поділився в твіттері 7 причинами, які пояснюють «чому зараз не найкращий час продавати ефір».

Прогноз вартості Ethereum: 7 причин чому ціна ефіру зросте - tech, news, kryptovalyuta, groshi

"Все ще не маєте картки mono?" Зараз саме час!

Давайте подивимося що він має на увазі.

1. Ethereum ETFs.

Біржові фонди Ethereum швидко набирають популярність. До Канади, яка схвалила їх першої, нещодавно приєдналася Бразилія. А в SEC США численні заявки на ETH ETF вже чекають своєї черги, і в разі їх схвалення, новий потік капіталу в Ethereum неминучий.

2. Ethereum на чолі інновацій.

Коли мова йде про інновації, безсумнівно, Ethereum – король. Недавні релізи численних функцій другого рівня підкреслюють це. А Uniswap, який є найбільшим DEX на ETH, щойно оголосив про інтеграцію Optimism для масштабування.

Прогноз вартості Ethereum: 7 причин чому ціна ефіру зросте - tech, news, kryptovalyuta, groshi

3. Потрійний халвінг вже на підході.

На даний момент річна інфляція ETH становить близько 4,5%. Коли ETH оновиться до версії 2.0, показник знизиться всього до 0,5%. Це рівносильно 3 халвінгам біткоїна! Це, безумовно, бичачий сигнал.

4. EIP 1559 був реалізований в цьому місяці

Хард-форк Лондон EIP 1559 відбувся, це дозволяє спалювати комісії за деякі транзакції. Це, нарешті, перетворило ETH в дефляційну валюту.

5. Proof-of-Stake.

Найдовгоочікуваніше оновлення може з’явитися вже в цьому році. Перехід на PoS змінить економіку ETH з «mine-and-dump» на «stake-and-hodl». Це допоможе зменшити критику з приводу впливу на навколишнє середовище.

6. Попит на Ethereum.

Фактично, більше 6,2 мільйона ETH заблоковано в контракті 2.0, і ця кількість продовжує зростати. При тому, що активи на біржах досягають нових мінімумів.

7. Ethereum може конкурувати з біткоїном.

Наприклад, кожен день в блокчейні Ethereum в 3 рази більше операцій, ніж у біткоїна. Якщо біткоїн може бути альтернативою грошей, то Ethereum розглядається як майбутнє технологій. Подібне його сприйняття цілком може привести до зміни уподобань між двома провідними монетами.

Прогноз вартості Ethereum: 7 причин чому ціна ефіру зросте - tech, news, kryptovalyuta, groshi

«З огляду на ці сигнали і майбутні події, я все ще зберігаю бичачий настрій по ETH. Але це не фінансова порада» – каже Ларк.

Так, у ефіру багато переваг і відмінних якостей, але не варто забувати про те, що робить біткоїн таким важливим і цінним. У нас є відео з цього приводу.

Прогноз вартості Ethereum: 7 причин чому ціна ефіру зросте - tech, news, kryptovalyuta, groshi

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu