Гроші, Криптовалюти, Новини, Технології

Прогноз вартості Ethereum: 7 причин чому ціна ефіру зросте

12 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Автор одного з найпопулярніших YouTube-каналів про криптовалюти Ларк Девіс, поділився в твіттері 7 причинами, які пояснюють «чому зараз не найкращий час продавати ефір».

Прогноз вартості Ethereum: 7 причин чому ціна ефіру зросте - tech, news, kryptovalyuta, groshi

Давайте подивимося що він має на увазі.

1. Ethereum ETFs.

Біржові фонди Ethereum швидко набирають популярність. До Канади, яка схвалила їх першої, нещодавно приєдналася Бразилія. А в SEC США численні заявки на ETH ETF вже чекають своєї черги, і в разі їх схвалення, новий потік капіталу в Ethereum неминучий.

2. Ethereum на чолі інновацій.

Коли мова йде про інновації, безсумнівно, Ethereum – король. Недавні релізи численних функцій другого рівня підкреслюють це. А Uniswap, який є найбільшим DEX на ETH, щойно оголосив про інтеграцію Optimism для масштабування.

Прогноз вартості Ethereum: 7 причин чому ціна ефіру зросте - tech, news, kryptovalyuta, groshi

3. Потрійний халвінг вже на підході.

На даний момент річна інфляція ETH становить близько 4,5%. Коли ETH оновиться до версії 2.0, показник знизиться всього до 0,5%. Це рівносильно 3 халвінгам біткоїна! Це, безумовно, бичачий сигнал.

4. EIP 1559 був реалізований в цьому місяці

Хард-форк Лондон EIP 1559 відбувся, це дозволяє спалювати комісії за деякі транзакції. Це, нарешті, перетворило ETH в дефляційну валюту.

5. Proof-of-Stake.

Найдовгоочікуваніше оновлення може з’явитися вже в цьому році. Перехід на PoS змінить економіку ETH з «mine-and-dump» на «stake-and-hodl». Це допоможе зменшити критику з приводу впливу на навколишнє середовище.

6. Попит на Ethereum.

Фактично, більше 6,2 мільйона ETH заблоковано в контракті 2.0, і ця кількість продовжує зростати. При тому, що активи на біржах досягають нових мінімумів.

7. Ethereum може конкурувати з біткоїном.

Наприклад, кожен день в блокчейні Ethereum в 3 рази більше операцій, ніж у біткоїна. Якщо біткоїн може бути альтернативою грошей, то Ethereum розглядається як майбутнє технологій. Подібне його сприйняття цілком може привести до зміни уподобань між двома провідними монетами.

Прогноз вартості Ethereum: 7 причин чому ціна ефіру зросте - tech, news, kryptovalyuta, groshi

«З огляду на ці сигнали і майбутні події, я все ще зберігаю бичачий настрій по ETH. Але це не фінансова порада» – каже Ларк.

Так, у ефіру багато переваг і відмінних якостей, але не варто забувати про те, що робить біткоїн таким важливим і цінним. У нас є відео з цього приводу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu