Кар'єра, Новини, Пресрелізи, Студенту

Переміщеним українцям допоможуть знайти віддалену роботу — Upwork, Tent, Payoneer та інші запустили благодійну ініціативу

06 Серпня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Глобальний маркетплейс роботи Upwork, Tent Partnership for Refugees (Tent), платіжна платформа Payoneer та інші запустили нову ініціативу «Необмежені можливості: забезпечення переміщених фахівців віддаленою роботою». Вона має на меті поєднати десятки тисяч переміщених українських спеціалістів і бізнеси, що пропонують віддалену роботу.

Через платформу Upwork учасники ініціативи отримають доступ до:

  • можливостей працевлаштування;
  • тренерів, які допоможуть переміщеним професіоналам зареєструватися на Upwork, визначити навички, які мають попит, і дадуть їм пораду, як краще продати себе компаніям, які шукають незалежних спеціалістів;
  • сертифікацій навичок, щоб збільшити шанси знайти роботу;
  • можливостей розвивати нові навички;
  • соціальних послуг, які дозволять їм зосередитися на роботі;
  • надійного способу отримати зароблені кошти.

Спеціалісти, що не мають акаунту на Upwork, можуть зареєструватися за спеціальним посиланням. Щойно буде створений обліковий запис, і команда Upwork підтвердить особу, з потенційним учасником зв’яжеться представник платформи та запропонує корисні ресурси. Спеціалістам, що вже мають акаунт, треба зайти в нього та відвідати цю сторінку.

Спираючись на досвід, отриманий в процесі роботи ініціативи, Tent і Upwork розроблять найкращі практики щодо того, як компанії можуть залучати переміщених незалежних спеціалістів, і розширять ініціативу, щоб залучити до неї більше компаній.

«Ще до повномасштабного вторгнення Росії Payoneer всіляко підтримував українських фрилансерів. Нині ж ми відчуваємо моральний обов’язок ще більше допомагати нашим співгромадянам. Тому ми раді приєднатись до чудової ініціативи Upwork і Tent і дуже сподіваємось, що якомога більше українців, що були змушені виїхати за кордон або в іншу частину України, знайдуть гідну зайнятість, яка дозволить не тільки забезпечити себе та свої сім’ї, а й розвиватися далі професіонально та особисто», — зазначила Любов Даниліна, в.о. генерального директора Payoneer в Україні.

Після створення акаунту на Upwork, спеціалістам необхідно також подбати про спосіб отримання заробітку. Виводити кошти можна, наприклад, через платіжну платформу Payoneer.

Більше інформації про ініціативу за посиланням.

Про партнерів проєкту

Ініціативу запустили спільно з компанією з професійних послуг Genpact і фірмою з цифрової трансформації Sutherland, які тісно співпрацюватимуть з Tent і Upwork, щоб поєднати професіоналів з України з різними знаннями та навичками, включаючи розробку програмного забезпечення, підтримку клієнтів і маркетинг – з проєктами та довгостроковою роботою на Upwork.

Щоб забезпечити успіх ініціативи, Tent і Upwork також співпрацюватимуть із мережею технічних провайдерів, як-от Payoneer, Міжнародною організацією ООН з міграції (МОМ), а також неурядовими організаціями, включаючи HIAS, Techfugees, Humans in the Loop, Na’amal і Upwardly Global та інших – для виявлення переміщених спеціалістів, які можуть використовувати платформу Upwork, і надання повного спектру послуг, таких як доступ до навчання, платежів, банківських послуг й інших основних потреб.

Про Payoneer

Payoneer (NASDAQ: PAYO) є світовим партнером у галузі цифрової комерції — де б ви не знаходились. Від безмежних платежів до безмежного зростання, Payoneer обіцяє будь-якому бізнесу на будь-якому ринку технології, зв’язки та впевненість для участі та процвітання у новій світовій економіці.

З 2005 року Payoneer винаходить і створює справді глобальну екосистему, аби весь світ міг реалізувати свій потенціал. Від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork та Walmart.

Payoneer пропонує Всесвіт можливостей — відкритий для Вас.

Переміщеним українцям допоможуть знайти віддалену роботу — Upwork, Tent, Payoneer та інші запустили благодійну ініціативу - studentu, press-release, news, career

Про Upwork

Upwork — це світовий маркетплейс роботи. Ми обслуговуємо всіх: від стартапів з однією людини до понад 30% Fortune 100 за допомогою потужної платформи, заснованої на довірі, яка дозволяє компаніям і спеціалістам працювати разом по-новому і розкривати їхній потенціал. Наша спільнота заробила понад 3,3 мільярда доларів на Upwork у 2021 році завдяки більш ніж 10 000 професійних навичок у категоріях, що включають розробку вебсайтів і додатків, креатив і дизайн, підтримку клієнтів, фінанси й бухгалтерський облік, консалтинг та операції. Дізнайтеся більше на upwork.com і приєднуйтеся до нас на LinkedIn, Twitter, Facebook, Instagram і TikTok.

Переміщеним українцям допоможуть знайти віддалену роботу — Upwork, Tent, Payoneer та інші запустили благодійну ініціативу - studentu, press-release, news, careerПро Tent Partnership for Refugees

Оскільки все більше і більше біженців змушені переміщуватись на триваліші проміжки часу, підприємства мають відігравати вирішальну роль у допомозі біженцям економічно інтегруватися в їхні нові громади. Tent Partnership for Refugees мобілізує світову ділову спільноту для покращення життя та засобів до існування 30 мільйонів біженців, які були примусово переміщені зі своїх країн. Створені засновником і генеральним директором Chobani Гамді Улукая у 2016 році, ми являємо собою мережу з понад 220 великих компаній, які прагнуть залучати біженців. Tent вважає, що компанії можуть найбільш стало підтримувати біженців, використовуючи свої основні бізнес-операції, – залучаючи біженців як потенційних працівників, підприємців і споживачів. Дізнайтеся більше на tent.org.

Ситуація з переміщеними особами та біженцями з України

Понад 5 мільйонів людей покинули Україну та 8 мільйонів осіб внутрішньо переміщені. Також в Україні втрачено приблизно 5 мільйонів робочих місць. Більше інформації про людей, що залишили Україну внаслідок повномасштабної війни, за посиланням.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu