Бізнес, Життя, Новини, Поради

Баффетт і Безос розповіли, який життєвий принцип допоможе дітям вирости успішними

17 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Джефф Безос і Воррен Баффетт за своє життя сформулювали кілька постулатів. Розповідаємо про ті, які навчать приймати правильні рішення не тільки дорослих, а й дітей.

Джефф Безос і Воррен Баффетт керуються принципами, які досить схожі між собою. Коли Безос пояснював, як йому прийшла ідея створити Amazon, він сказав: «Я натрапив на разючу статистику, згідно з якою використання інтернету росло на 2300% на рік. […] І, склавши список приблизно з 20 різних продуктів, я вибрав книги».

Баффетт і Безос розповіли, який життєвий принцип допоможе дітям вирости успішними - porady, news, zhyttya, businessБаффетт і Безос розповіли, який життєвий принцип допоможе дітям вирости успішними - porady, news, zhyttya, business

«Все, що росте так швидко, навіть якщо базовий показник використання був крихітним, стане великим. Я подивився на це і подумав, що повинен придумати бізнес-ідею, пов’язану з інтернетом», – сказав він в 2018 році. Підводячи підсумок, Безос побачив зростаючу сферу і вирішив побудувати бізнес навколо цього зростання, пише Inc.com.

Баффетт висловив схожу точку зору, але в іншій ситуації. Підприємець купив Berkshire Hathaway в 1962 році, коли це була майже збанкрутіла текстильна компанія. Він інвестував в інші, більш успішні галузі та протягом 20 років не продавав збитковий бізнес. Але врешті-решт Баффетт здався і закрив заводи.

«Найцікавіше в бізнесі це те, що він не схожий на Олімпіаду. Ви не отримуєте ніяких додаткових балів за те, що дуже важко зробити. Так що ви можете спокійно переступати через однофутові перекладини, замість того щоб намагатися перестрибнути через семифутові », – зробив висновок підприємець.

Семіфутовою перекладиною для нього стала текстильна промисловість, тому що вона стагнувала. Набагато простіше було вибрати однофутову – зростаючу страхову індустрію, частиною якої і стала Berkshire Hathaway.

Поєднавши обидві точки зору, ви отримаєте практичну пораду для молодих людей, які тільки починають свій шлях: «Прагніть до речей, які ростуть». Ця порада застовується незалежно від того, про що ми говоримо: про початок кар’єри або створення бізнесу, про вибір професії або місця для життя.

Вибираючи між кількома містами, в яких доведеться жити або вчитися, їдьте в те, яке росте швидше. Вибираючи між професіями, які вас цікавлять, подивіться на ту, де росте кількість робочих місць і зарплати. Порада застосується навіть до відносин. Не знаєте, з якою компанією піти гуляти? Ідіть з тією, яка зможе вас особистісно збагатити.

Це звучить просто, як і багато інших порад, проте часто ми нехтуємо найочевиднішими речами. Наприклад, випускники кінопрограми Колумбійського університету беруть кредити на навчання в середньому на $181 тис., щоб потім конкурувати за місця з зарплатою в $30 тис. Ці люди шукають те, що їм цікаво, але якщо ринок не зростає, то і результат буде відповідний.

Звичайно, сказане вище не означає, що ви зобов’язані вдаритися в прагматизм. Більш того, вам не потрібно бути схожими на Безоса або Баффетта, щоб дати цю пораду дітям. Рух до зростання – не єдиний фактор успіху. Та й маленькі діти не будуть думати про економічні показники ринку або споживчі тенденції.

Але в міру того як вони стають старшими і починають замислюватися про рішення, які вплинуть на їх довгостроковий успіх, це стає більш важливим. Намагайтеся навчити дітей шукати баланс між пристрастю і прагненням до прагматизму. Все це, швидше, питання того, як вони можуть переслідувати свої інтереси в контексті зростання, а не стагнації.

Отже, як зробити цю пораду ще більш практичною? По-перше, навчіть дітей бачити зростання. По-друге, звертати увагу на речі, які є вимірними. І, нарешті, шукати те, з чим вони зможуть працювати.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu