Новини

Програма українських розробників CleanMyMac X отримала міжнародну дизайнерську премію Red Dot

18 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Київ — 17 серпня 2021 року — Програма CleanMyMac X, утиліта для очищення та оптимізації Mac-комп’ютерів від компанії MacPaw, отримала престижну нагороду Red Dot Award: Brands & Communication Design у категорії Interface & User Experience Design за функціональність та зручний дизайн застосунку.

Програма українських розробників CleanMyMac X отримала міжнародну дизайнерську премію Red Dot - newsCleanMyMac отримав нагороду за оновлений інтерфейс, випущений в лютому 2021 року. У новому дизайні команда оновила кольорову гаму та спростила елементи інтерфейсу. Прозорість скляних іконок в застосунку символізує простоту та зрозумілість продукту, а нові мікроанімації привертають увагу до важливого тільки у потрібний момент. Свіжий дизайн гармонійно поєднується зі стилем нової операційної системи macOS Big Sur.

Для компанії MacPaw дизайн є однією з основних цінностей та пріоритетним напрямком у розвитку всіх продуктів. Цьогорічний Red Dot — не перша нагорода у сфері дизайну для CleanMyMac X. У 2020 році програма стала лауреатом iF Design Award, а в 2021 — фіналістом UX Design Award, кінцеві результати якого будуть відомі у вересні.

Над інтерфейсом CleanMyMac X працювала команда дизайнерів: Олександр Пронський, Олена Шикіна, Олександр Агєєв, Артур Зекун, Марія Парій та Олександр Черепахин.

Олександр Пронський, Design Lead в CleanMyMac: “Обслуговування та правильний догляд за Mac може бути складним і навіть стресовим. Дизайн CleanMyMac відображає його головне призначення — показати, що турбота про комп’ютер може бути простою і навіть приємною справою, доступною кожному користувачеві. Дизайн в MacPaw — командна гра, спільними зусиллями ми прагнемо створювати зручні, естетичні продукти з увагою до найдрібніших деталей. Ми дуже раді, що разом з мільйонами користувачів, інтерфейс продукту сподобався й експертам з Red Dot!”

Серед уже відомих українських компаній, які цього року отримали Red Dot —  київська студія Hexagon Agency за айдентику освітньої події TEDxNaUKMA та креативна агенція Plai Buro за айдентику до серіалу про українську культуру «Спалах».

Раніше нагороду також вигравали продукти компанії Apple та Samsung. Щороку кількість переможців з України зростає: якщо у 2015 тільки дві українські компанії здобули перемогу в різних номінаціях нагороди, то в 2020 переможців було уже понад 20.

Це друга відзнака Red Dot для компанії MacPaw. У 2017 році Gemini 2 стала першою програмою для macOS, яка отримала цю нагороду.

Про CleanMyMac

CleanMyMac X — застосунок для очищення, оптимізації та захисту комп’ютерів Mac від української компанії MacPaw. CleanMyMac дав початок компанії MacPaw, його перша версія вийшла в 2008 році. У 2020 році застосунок був доданий до Mac App Store, а 2021 CleanMyMac X отримав підтримку процесорів Apple Silicon та оновлений дизайн.

Окрім CleanMyMac, портфоліо MacPaw налічує понад 10 продуктів, серед яких — Setapp, ClearVPN, Gemini Photos та Gemini 2. Програми компанії MacPaw встановлені на кожному п’ятому комп’ютері Mac у світі.

Про Red Dot

Red Dot Award — одна з найпрестижніших світових нагород у сфері дизайну, яка була започаткована в Німеччині в 1954 році. Основні категорії: промисловий дизайн, бренд і комунікаційний дизайн та концептуальний дизайн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu