Новини, Стартапи, Технології

Відео: два робота від Boston Dynamics вперше вдало пройшли смугу перешкод для паркуру – вони навіть падають як люди

18 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Роботи пробігли смугу перешкод – стрибали по панелям та через балку і навіть зробили сальто назад. Компанія хоче «навчити» роботів виконувати ті ж рухи, що і людина, щоб самостійно реагувати на зміни обстановки.


Роботи Atlas пробігають перешкоди

Atlas – це дослідницький, а не комерційний проєкт. Інженери хочуть «навчити» робота виконувати ті ж рухи, що і людина, щоб також реагувати на зміни навколишнього середовища. Це може зробити діапазон потенційних можливостей робота «практично безмежним».


Розбір: як це працює

Розширення можливостей такого робота-гуманоїда, як Atlas, призводить до інновацій в апаратному та програмному забезпеченні, які застосовуються для всіх роботів в Boston Dynamics.

Скотт Куіндерма
керівник підрозділу Atlas

Робот змінює поведінку в залежності від того, що бачить перед собою. Інженерам не потрібно заздалегідь програмувати стрибки для всіх можливих платформ і зазорів, з якими може зіткнутися робот. Замість цього команда створює меншу кількість шаблонів поведінки – робот зіставляє їх із середовищем і «приймає рішення».

Мені важко уявити світ через 20 років, в якому немає мобільних роботів, які працювали б разом з людьми. Ми все ще перебуваємо в початковій стадії створення цього майбутнього. Я сподіваюся, що подібні демонстрації дають невелике уявлення про можливості роботів.
Скотт Куіндерма
керівник підрозділу Atlas

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu