Новини, Стартапи, Технології

Astana Hub профінансує українські IT-стартапи до $47 000

20 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Міжнародний технопарк IT-стартапів Astana Hub профінансує українські IT-стартапи в Казахстані на суму до $47 000. Для отримання коштів необхідно пройти конкурсний відбір і стати учасником однойменного технопарку. Про це пише AIN.UA, ділимося найцікавішим.

Умови

Фінансування надається по моделі revenue share (equity free). Таким чином, відібрані стартапи зобов’язуються виплачувати 2% від доходу з реалізації проєкту, де: 1% – виплата протягом 3 років після освоєння коштів (в рамках програми фінансування); 1% – виплата зборів (в якості учасника Astana Hub).

Як зазначається, учасники Astana Hub отримують податкові преференції. Натомість, вони зобов’язані відраховувати 1% від доходу на користь хаба.

За результатами відбору фінансування отримають 35 кращих проєктів. Розмір грантів відрізняється, в залежності від стадії:

  • стартапи на стадії MVP зможуть отримати до $12 000;
  • Product/market fit – до $24 000;
  • Scale – до $47 000.

Ті команди, які отримають Seed Money повинні стати учасниками податкового режиму Astana Hub і укласти договір фінансування.

Які стартапи шукають

  • Astana Hub шукає проєкти в IT-сфері, які відповідають пріоритетним видам діяльності хаба.
  • Зокрема, акцент на проєктах, пов’язаних з розробкою, впровадженням, супроводом, розвитком, модифікацією і реалізація ПО і програмного продукту, а також супроводом інформаційних систем. З докладним списком можна ознайомитися за посиланням.
  • IT-стартап повинен знаходитися на одній зі стадій: MVP, Product/market fit, Scale.
  • У команді повинно бути не менше 3-х ключових учасників.
  • Щоб отримати фінансування від Astana Hub, необхідно пройти 6 етапів відбору: первинний розгляд заявки, діагностика, відбір проєктів для презентації, пітч-презентація, рішення комісії, укладення договору.

Що потрібно від українських стартапів

Представники Astana Hub відзначили, що обмежень на надання послуг тільки в Казахстані немає. Це означає, що подати заявку на участь у відборі може будь-який український IT-стартап.

У разі позитивного рішення для отримання фінансування заявнику необхідно буде відкрити представництво в Казахстані (або в Міжнародному фінансовому центрі «Астана»).

При цьому, командам потрібно пройти акселеративному програму Techpreneurs, яка передбачає роботу з персональним трекером і експертами щодо подальшого розвитку проєкту. Оскільки зустрічі з ними можуть проходити в очному порядку, це зажадає знаходження в місті Нур-Султан. Тут технопарком передбачено надання робочих місць в павільйонах Astana Hub до 6 місяців на безкоштовній основі.

Також компанія стає частиною IT-екосистеми Казахстану за допомогою резидентства в Astana Hub, відповідно, передбачається вклад в розвиток IТ-індустрії країни.

Як подати заявку

Щоб подати заявку на участь у відборі, необхідно заповнити заявку:

У Astana Hub уточнюють, що заявником може бути як фізична, так і юридична особа. При цьому, немає обмежень по країні резидентства, тобто, заявником також може бути як резидент Республіки Казахстан, так і нерезидент.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu