Новини, Спецпроект, Стартапи, Технології

Український фонд стартапів проведе 30-ий Pitch Day

18 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Український фонд стартапів проведе ювілейний 30-ий відбір стартапів для державного фінансування. Pitch Day відбудеться 20 серпня у форматі офлайн на території інноваційного парку UNIT.City. На відкритті заходу Фонд презентує новий інструмент підтримки стартапів, а також проміжні KPI і статистику, яку вдалося зібрати за результатами виступів більш ніж трьохсот команд з моменту початку своєї діяльності.

Медіапартнер заходу — InVenture. Спеціалізоване ділове видання, присвячене ринку інвестицій.

«Довгоочікуваний тридцятий пітч відбудеться вже цього тижня і складно уявити собі більш символічний час для його проведення. Україна дорослішає і ми також, тому запрошую усіх залучених до стартап-екосистеми долучитися до святкування і подивитися останні новинки вітчизняних інновацій, яким випала честь виступити саме у цей унікальний момент», — коментує анонс директор Українського фонду стартапів Павло Карташов.

Які стартапи побачимо?

На 30-ий Pitch Day потрапили 12 стартапів на стадії seed (претендують на грант розміром 50 000 доларів кожен). Знайомтесь:

 • Dnipro-MTO. Механічний кріогенний морозильник з робочою температурою -150°C, який ефективно працює при температурі навколишнього середовища + 32 °C та не потребує використання рідкого азоту або інших витратних матеріалів. Продукт замінить технології на базі рідкого азоту (LN2), який є небезпечним для здоров’я та життя персоналу, ненадійним, вимагає великих витрат на технічне обслуговування та є шкідливим для довкілля (Київ).
 • Quant. Перші інверторні стабілізатори з захистом на випередження. Головна особливість інверторного стабілізатора напруги – 100 % захист підключеного до нього навантаження. А визначальною особливістю інверторного стабілізатора є те, що він забезпечує недоступний раніше рівень захисту від небезпечних перенапруг та інших проблем в електромережах (Львів, Житомир).
 • TEHNOTABLE. Єдиний виробник столів з електронним механізмом підйому в Україні, що допомагає зняти напругу зі спини і зміцнити м’язи всього тіла (Київ).
 • ARbrowser. SaaS платформа для інтерактивної та якісної візуалізації меблів за допомогою доповненої реальності. Допомагає збільшити конверсію продажів в два рази (Київ).
 • Kidium. Онлайн-платформа, де можна купити-продати дитячі товари, замовити послугу чи спеціаліста для дитини, знайти заклад державної чи приватної форми власності, спілкуватися і робити дописи, бути в курсі дитячих подій свого міста (Ужгород).
 • Gravitec. Автоматична доставка персоналізованого контенту для медіа сайтів, а також малих та середніх підприємців на базі технології браузерних пуш повідомлень, що дозволяє отримати до 25% додаткового трафіку (Київ).
 • StudyDive. Єдина платформа для управління планами розвитку співробітників, яка допомагає компаніям збільшити залученість команди у навчання та зменшити витрати на закупівлю освітнього контенту (Київ).
 • DrugCard. SaaS рішення для автоматичного моніторингу медичної літератури, покликане допомогти фармацевтичним компаніям зменшити витрати і оптимізувати рутинні процеси та забезпечити відповідність регуляторним вимогам (Київ, Львів).
 • Workademy. Навчальна платформа, що допомагає середньому бізнесу поширювати знання будь-якого працівника на всю організацію за допомогою розумного конструктора курсів на основі дидактичного підходу (Київ).
 • Reelly. Онлайн дистриб’ютор ріелторських продажів для забудовників, який дає можливість системно й ефективно вибудовувати відносини з ріелторами (Одеса, Київ).
  Штрафи UA для Бізнесу. Сервіс з контролю та сплати штрафів ПДР для юридичних осіб, який дозволяє своєчасно стягнути суму штрафу з порушника і підвищити рівень відповідального водіння в Україні (Одеса).
 • SPOKK. «Страхування в смартфоні» з доступними продуктами мікрострахування та повним спектром послуг онлайн. Користувачі можуть придбати поліс у декілька кліків, подати заяву на збиток онлайн, дізнатися рішення за страховим випадком майже миттєво та отримати відшкодування безпосередньо на свою платіжну карту (Київ).

Як долучитися?

Буде доступна онлайн трансляція на нашому ютуб-каналі за посиланням, де кожен зможе слідкувати за подіями у реальному часі.

Якщо ви представник медіа є можливість акредитуватися за цим посиланням, щоб потрапити на захід особисто.

ДАТА проведення: 20 серпня. Фактичний початок о 16:00 і орієнтовно до 21:30.

МІСЦЕ проведення: Київ, вул. Дорогожицька, 3, амфітеатр (UNIT.City).

Хто буде оцінювати?

 • Катерина Дегтяр. Директорка підрозділу Startup Grind Kyiv.
 • Олександр Яценко. Керуючий партнер BRISE Capital.
 • Андрій Заікін. CEO та засновник YEP.
 • Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
 • Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs.
 • Максим Бешлєул. Засновник та CEO MedicalLife.
 • Юрій Серещенко. Керуючий партнер Quarter Partners.

Спеціальні призи

Також серед команд-учасників пітчу будуть розіграні спеціальні призи від партнерів Українського фонду стартапів: UNIT.City, Unit School of Business, LIFT99 Kyiv Hub і iHUB.

Приз UNIT.City це 3 безкоштовні місяці для команди-переможця в новітньому коворкінг

у NEST на території інноваційного парку плюс доступ до його інфраструктури.

Приз Unit School of Business полягає у нагородженні одного відібраного представниками USB стартапу стипендією для безкоштовного навчання у своїй школі для підприємців.

Приз LIFT99 Kyiv Hub полягає у нагородженні відібраних представниками LIFT99 команд безкоштовним доступом до свого стартап-хабу терміном на два місяці плюс менторська підтримка від експертів хабу.

Приз iHUB полягає у нагородженні відібранної представниками iHUB команди трьома місяцями безкоштовного користування своїми робочими місцями. Надалі стартап за бажанням протягом 6 місяців може бути резидентом iHUB зі знижкою 50%.

Особлива подяка

Команда Фонду щиро дякує партнерам і друзям, які в різний час допомагали і продовжують допомагати зростати українській стартап-екосистемі. Без їх тривалої підтримки, як інформаційної так і практичної, сьогоднішні результати мали б набагато скромніший вигляд, а деякі ініціативи і зовсім б не відбулися: Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство фінансів України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, інноваційний парк UNIT.City, школа Unit School of Business, видання Tech Ukraine, Європейська Бізнес Асоціація, Американська торговельна палата в Україні, стартап-хаби iHUB і LIFT99 Kyiv Hub, UAFIC, Центр підприємництва УКУ, Клуб Ділових Людей Україна, КНУ ім. Тараса Шевченка, підрозділи Startup Grind в Києві, Харкові, Дніпро і Рівному, Ukrainian Hub, Startup Kharkiv, Polish-Ukrainian Startup Bridge, Дія.Бізнес, інкубатори і акселератори ISE, USMAC, Startup Wise Guys, Seed Forum Global, eō Business Incubators, 1991 Open Data Incubator, YEP, Sector X Acceleration Platform і MIT Enterprise Forum CEE, холдинги TECHIIA і МХП, Innovation DTEK, інвестиційна компанія BRISE Capital, Sigma Software разом з Sigma Software Labs, Radar Tech, We Challenge, Privacy Hub, Center42, EASE, Amazon Web Services, Seedstars Kazakhstan, Eurasian Startup Awards і MeOut Group.

Довідка

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів. Pitch Days – регулярні заходи від Українського фонду стартів, які заохочують інноваційні компанії та окремих спеціалістів, розробників отримати кошти на реалізацію своїх ідей.

Фонд також надає можливість перспективним стартапам отримати гранти для проходження навчальних програм відомих українських та міжнародних акселераторів. Грантова акселераційна програма Фонду має на меті збільшити кількість успішних стартапів, підвищити їх кваліфікацію та вдосконалити навички, які стосуються розвитку бізнесу і не тільки.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu