Бізнес, Новини, Підприємництво, Поради

Як перетворити тривогу в суперсилу. 3 поради підприємцям

23 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Всім нам буває тривожно, але ми звикли приховувати це, вважаючи слабкістю. Але що, якщо обернути хвилювання в свою користь? Зрозуміло, якщо ви не можете впоратися з тривогою, слід звернутися за допомогою до психолога. Але в повсякденному житті занепокоєння можна направити на рішення проблем. Inc.com пропонує кілька способів перетворити тривогу в суперсилу.

Тривога може допомагати бути організованішими і все встигати

Почуття тривоги може виражатися у відчутті, що насувається загибель. Тіло буквально відчуває, що зараз станеться щось погане – автомобільна аварія або падіння метеорита. Але можна навчитися спрямовувати занепокоєння на справи.

Як перетворити тривогу в суперсилу. 3 поради підприємцям - porady, entrepreneurship, news, businessЯк перетворити тривогу в суперсилу. 3 поради підприємцям - porady, entrepreneurship, news, business

Наприклад, хвилювання може зробити з вас найпунктуальнішу людину, що дозволить вам стати надійним керівником компанії в очах інвесторів і партнерів. А електронні листи ніколи не залишаться без відповіді.

Замість того щоб уявляти собі найжахливіші сценарії, направте сили, які ви витрачаєте на сполох, на планування і справи.

Прийміть свою вразливість

У світі, де так багато людей, які лестять, кажуть дурниці та перебільшують свої успіхи, немає цінності більше, ніж ваше справжнє «я». На публічних виступах вам не потрібно прикидатися, що ви повністю контролюєте ситуацію. Нормально, що ви хвилюєтеся, не потрібно це приховувати.

Тривога може збити вас з пантелику. Щоб цього не сталося, зізнайтеся, що вам страшно. Одними з найбільших ораторів в історії були ті, хто відкрито говорив про свої страхи і невпевненість. Те ж саме з діловими переговорами і нарадами – ви можете чесно сказати, що ви нервуєте. Хто знає, може, відвертість допоможе вам укласти більше угод.

Коли ви говорите про свою тривогу, вам стає легше

Безліч досліджень показують, що вдячність і волонтерство вивільняють дофамін. Нам подобається ділитися і віддавати не тільки тому, що це вважається правильним, але і тому, що тоді ми відчуваємо себе краще. Говоріть, що вам тривожно, не тримайте це в собі. Таким чином ви допоможете іншим подолати свої страхи.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu