Життя, Кар'єра, Новини, Поради

Тренер з ораторського мистецтва назвав 7 помилок, які люди допускають в смол токах

23 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Смол ток – це ефективний інструмент робочої комунікації. Він допомагає уникнути незручних пауз, завести нові знайомства і налагодити відносини з колегами і начальством. Джон Боу, трнер з ораторського мистецтва та автор книги «Мені є що сказати: Володіння мистецтвом публічних виступів в епоху роз’єднаності», в інтерв’ю CNBC розповів про 7 помилок, які люди найчастіше допускають під час таких розмов.

1. Вважають, що ніхто не хоче з ними спілкуватися

Сором’язливість – це нормально, але ви такі не одні. «Перестаньте думати про себе», – порадив Боу. Після стількох місяців ізоляції велика ймовірність того, що незнайомець поруч з вами так само сильно хоче встановити контакт.

2. Переривають або втручаються в чужу розмову

Якщо ви бачите двох або більше людей, залучених в бесіду, вони, ймовірно, не готові до того, що ви утрутитеся. Дочекайтеся затишшя. Після цього, як тільки ви привернете чиюсь увагу і, в ідеалі, отримаєте невербальне схвалення, вступайте в розмову. Крім того, пам’ятайте про дистанцію: не стійте занадто близько або занадто далеко. Ваша мета – бути почутим, а не кричати і виглядати лякаюче.

3. Починають розмову і не знають, як її продовжити

Якщо хтось здається відстороненим або зануреним у свої думки, дійте акуратно. Наприклад, запитайте дозволу: «Привіт. Нічого, якщо я з вами поговорю? » або «Вибачте, ви не заперечуєте, якщо я вас про дещо запитаю?». Крім того, переконайтеся, що у вас вже є сформульоване питання. Наприклад: «Ви добре проводите час?» або «Ви раді тому, що повернулися в офіс?».

4. Обговорюють спірні теми

Якщо ви розмовляєте з кимось незнайомим, краще не піднімати серйозних, відразливих тем, таких як аборти або політика. Якщо ви повернетеся до них пізніше, буде відмінно. Але для початку прагніть до чогось простого і близького вам обом. Може бути, це музика, яку ви і ваш співрозмовник слухаєте, або їжа, яку ви пробуєте.

5. Вибирають невідповідну манеру спілкування

Як тільки ви встановили контакт з людиною, постарайтеся зробити так, щоб вас було легко зрозуміти. Наприклад, якщо ви говорите на різних мовах, сповільниться і чітко вимовляйте слова. Якщо ви схильні використовувати сленг, не говоріть слова, які ваш співрозмовник може не знати. Якщо вас запитають, чим ви займаєтеся на роботі, відповідайте коротко і не використовуйте багато професійних жаргонізмів.

6. Занадто багато говорять про себе або іншу людину

Нікому не подобається, коли його допитують, тому, якщо ви відчуваєте, що питання сприймаються в багнети, відступіть. Замість цього розкажіть історію або озвучте свою думку. Якщо ви не можете зрозуміти, в чому полягають інтереси співрозмовника, спробуйте запитати його про предмети, які цікавлять вас (наприклад, «Як ви думаєте, ця сорочка виглядає кумедно?» Або «Ви були в якихось хороших нових ресторанах в цьому районі останнім часом?»).

7. Витрачають чужий час даремно

Якщо ви з кимось розмовляєте, будьте з ним. Не дивіться в підлогу або через плече на іншу людину. Приберіть свій телефон. Приділяйте співрозмовнику всю свою увагу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu