Криптовалюти, Новини, Технології

Більше третини американських криптоінвесторів покладаються на Reddit і думку Ілона Маска

26 Серпня, 2021

Найактивнішими криптоінвесторами є «бебі-бумери» (народилися з 1946 по 1964 рр.), а більше третини інвесторів зізнаються, що на їх рішення впливав Ілон Маск, пише Cryptoslate з посиланням на дослідження GamblersPick.

В опитуванні взяли участь 1 тис. американських інвесторів. Згідно з результатами, люди робили свої вклади після «консультації» з Reddit і читання тематичних статей. При цьому 35% опитаних зізнаються, що на їх рішення про покупку криптовалюти вплинув глава Tesla і SpaceX Ілон Маск.

Середня сума, якою володіють власники криптоактивів, становить $1,7 тис. 37% повідомили, що не збираються переводити ці гроші, навіть якщо виявляться у важкій ситуації, і продовжать їх тримати, 51% респондентів готові перевести в готівку для оплати відпочинку або покупки речей.

Лише 11% респондентів повідомили, що перестали відкладати гроші на «чорний день» і вклали заощадження в криптоактиви. Сума власників криптовалюти різниться і за поколіннями. «Бебі-бумери» тримають в середньому майже $2 тис., за ними слід покоління X (народилися з 1965 по 1986 рр.) і мілленіали (1991-1994 рр). Покоління Z (1995-2005 рр.) йдуть слідом і тримають в середньому $1,2 тис.

Чоловіки в середньому тримають більше криптовалюти (на $565), ніж жінки. Більш того, в 2022 році чоловіча частина інвесторів планує зробити додатковий внесок в розмірі $2 тис. Жінки готові вкласти лише $1,1 в наступному році. 24% респондентів недавно отримали більший прибуток з криптоактивів, а 21% вважають цифрові валюти непоганим захистом від інфляції.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu