Новини, Підприємництво, Пресрелізи, Стартапи

Стартував набір стартапів на участь у 2 хвилі проєкту Polish-Ukrainian Startup Bridge

30 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Polish-Ukrainian Startup Bridge розпочав прийом заявок на участь у 2 хвилі проєкту, який об’єднує найперспективніші стартапи з усієї України. Пропонувати ідеї запрошують команди на ранній стадії розвитку незалежно від галузі, в якій вони працюють. Подати заявку можна до 30 вересня 2021 року за посиланням. Реєстрація безкоштовна, тож учасником може стати кожен.

Метою Polish-Ukrainian Startup Bridge (PUSB) є визначення найкращих бізнес-ідей, а потім їх акселерація під час тренінгів від провідних експертів з Польщі. Крім того, проєкт допомагає молодим підприємцям встановити контакт з представниками польських інвестиційних фондів. Polish-Ukrainian Startup Bridge реалізується фундацією «Фонд Співпраці» спільно з Міністерством Фондів та Регіональної Політики Польщі та фінансується програмою Польської допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Що отримають стартапи

Polish-Ukrainian Startup Bridge фокусується на роботі зі стартапами на ранніх стадіях розвитку (pre-seed період). У вересні організатори відберуть 30 команд, яких запросять взяти участь у проєкті. При оцінці заявок, особливу увагу будуть приділяти ідеям з найбільшим потенціалом комерціалізації та розвитку.

Учасники PUSB отримають комплексну підтримку, яка включає різноманітні зустрічі та тренінги, індивідуальне менторство та грошові винагороди на загальну суму 50 000 злотих. Участь у проєкті завершується щорічною міжнародною конференцією Kyiv Tech Hub, де 20 команд матимуть можливість представити свою ідею групі експертів та представників фондів венчурного капіталу з Польщі та інших країн Європи. Цього року захід заплановано на кінець листопада.

«У PUSB, ми тісно співпрацюємо з лідерами інноваційних проєктів. На щоденній основі супроводжуємо, координуємо, аналізуємо їхні потреби та те, як ми можемо на них відповісти. Саме тому PUSB і надалі продовжує розвиватися та вдосконалюватися. В цій едиції проєкту ми плануємо не лише залучити ще більшу кількість менторів із різних галузей, а й провести опитування серед українських стартапів з метою їх ефективнішої підтримки», говорить Кшиштоф Гроховський, провідний експерт та автор проєкту Polish-Ukrainian Startup Bridge.

Інноваційний бум

Для стартапів участь у таких проєктах це можливість показати себе інвесторам з-за кордону та перший крок до міжнародного успіху.

«Не можна заперечувати той факт, що Україна в цей час переживає своєрідний інноваційний бум. Для порівняння, у Польщі ми ще чекаємо на єдинорога, тобто на компанію з вартістю понад 1 мільярд доларів, Україна, у свою чергу, може похвалитися кількома такими проєктами. Таким прикладом може бути стартап з перевірки англійської граматики Grammarly чи People.ai, CRM-платформа зі штучним інтелектом, який приєднався до групи успішних підприємств на початку серпня цього року», говорить Лукаш Вавак, менеджер проєкту Polish-Ukrainian Startup Bridge й додає: «Однак, дуже часто на шляху реалізації своїх проєктів молоді підприємці стикаються з великою кількістю перешкод, зокрема пов’язаних із браком досвіду та знань в інноваційній сфері. Тож наша мета полягає в тому, щоб озброїти їх необхідними вміннями, які дозволять їм вийти та успішно конкурувати на міжнародному ринку».

Загалом, з початку заснування проєкту у 2017 році підтримку отримали понад 150 стартапів. Polish-Ukrainian Startup Bridge надав фінансування для розвитку найкращих з них загальною вартістю 120 000 злотих. Серед учасників були Dynamic Air Cooling (DAC), Racoon.world або Wareteka, які уже мають чимало досягнень і перемог у своєму арсеналі. DAC, серед іншого, отримав інвестицію від польського фонду Shape VC, а WareTeka та Racoon.world розширили свою присутність на європейських ринках, розпочавши діяльність у Польщі.

Прийом заявок триватиме до 30 вересня 2021 року. Для реєстрації команди потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Докладніше про умови, процедуру та етапи участі у PUSB за посиланням: www.startupbridge.eu.

Основна мета проєкту Polish-Ukrainian Startup Bridge це надання менторської підтримки українським стартапам, а також просування їх проєктів серед польських та іноземних фондів венчурного капіталу.

Наставники проєкту PUSB це експерти з багаторічним досвідом у галузі фінансів, права, публічних виступів та маркетингу.

Polish-Ukrainian Startup Bridge реалізується фундацією «Фонд Співпраці» та Міністерством Фондів та Регіональної Політики та фінансується програмою Польської допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu