Бізнес, Криптовалюти, Новини

12-річний хлопчик розпродав колекцію NFT-картинок з китами і заробив на ній понад $340 тисяч

30 Серпня, 2021

Видання Futurism розповіло про 12-річного Беньяміна Ахмеда з Лондона, який заробив невеликий капітал, продаючи піксельні малюнки тисячам криптоентузіастам. 

NFT (non-fungible tokens) – невзаємозамінні токени (віртуальна цифрова одиниця) в блокчейн-мережі, які не можна обміняти один на одного і можна купувати та продавати як фізичні активи.

12-річний хлопчик розпродав колекцію NFT-картинок з китами і заробив на ній понад $340 тисяч - news, kryptovalyuta, business12-річний хлопчик розпродав колекцію NFT-картинок з китами і заробив на ній понад $340 тисяч - news, kryptovalyuta, business
12-річний хлопчик розпродав колекцію NFT-картинок з китами і заробив на ній понад $340 тисяч - news, kryptovalyuta, business

Беньямін Ахмед (ліворуч) зі своїм 13-річним братом Юсуфом CNBC

Ахмед створив свою першу колекцію NFT і випустив її влітку 2021 року: вона складається з 40 піксельних аватарів і називається Minecraft Yee Haa, пише CNBC.

У червні він почав працювати над своєю другою колекцією – Weird Whales 3350 зображень китів. Як і в одній з перших і найвідоміших NFT-колекцій CryptoPunks, кожен NFT – це просто піксельне зображення.

12-річний хлопчик розпродав колекцію NFT-картинок з китами і заробив на ній понад $340 тисяч - news, kryptovalyuta, business

Кіт під номером тисячі п’ятсот двадцять три CNBC

За словами Ахмеда, він витратив на проєкт $300, а вчився створювати NFT по онлайн-посібникам і порадам в спільнотах в Discord. Після запуску в липні всю колекцію розкупили за дев’ять годин, а Ахмед заробив більше 80 Ethereum за день (на 27 серпня близько $249,5 тисяч). CNBC не уточнює, чому Weird Whales розкупили так швидко.

Після цього Ахмед заробив ще 30 Ethereum ($93,5 тисячі) на перепродажі своїх робіт: за кожен продаж на вторинному ринку хлопчик отримує 2,5% роялті. За прогнозами CNBC, до кінця серпня його заробіток перевищить $400 тисяч.

12-річний хлопчик розпродав колекцію NFT-картинок з китами і заробив на ній понад $340 тисяч - news, kryptovalyuta, business

Колекція Weird Whales Скріншот з NFT-маркетплейса OpenSea

У Ахмеда немає банківського рахунку, тому він зберігає гроші в криптовалютному гаманці, але після планує перевести в готівку Ethereum.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu