Гроші, Додатки, Новини, Технології

Виручка Zoom вперше перевищила $1 млрд

01 Вересня, 2021

Вперше виручка американського сервісу відеозв’язку Zoom перевищила $1 млрд за квартал, пише The Wall Street Journal. При цьому попит на послуги відеосервісу починає падати. 

Zoom показав кращі результати по виручці, ніж очікувала Волл-Стріт, однак темпи зростання популярності відеосервісу вже не демонструють тих же показників, що минулого року (збільшення виручки в 4-5 разів). Експерти пов’язують це з поступовим зняттям обмежень, пов’язаних з пандемією COVID-19.

Прибуток відеосервісу в другому кварталі 2021 року зріс на $317 млн ​​проти $186 млн роком раніше. Виручка ж збільшилася на 54% і склала $1,02 млрд проти $663,5 млн в 2020 році за той же період.

Компанія очікує, що її річний виторг перевищить $4 млрд. Згідно з даними Zoom, за підсумками кварталу у сервісу було майже 505 тис. активних користувачів, в минулому кварталі їх було 497 тис.

За останні місяці відеосервіс активно розвивався і додавав нові функції. У липні компанія оголосила про підтримку сторонніх додатків (Zoom Apps), якими можна користуватися прямо під час розмови. Також компанія купила розробника хмарного ПО Five9 для кол-центрів за $14,7 млрд. Ця угода повинна допомогти сервісу вийти на ринок кол-центрів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu