Новини, Технології

Windows 11 вийде вже 5 жовтня, але оновлення буде проходити поетапно

01 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Microsoft оголосила дату виходу нової Windows 11 – це 5 жовтня 2021 року, хоча раніше у витоках інсайдерів згадувалася дата 20 жовтня. Нова операційна система буде доступна через безкоштовне оновлення на ПК з Windows 10, що відповідають вимогам компанії (вони поки не до кінця зрозумілі). 

Безкоштовне оновлення до Windows 11 буде проходити поетапно

Процес безкоштовного оновлення до Windows 11 розпочнеться 5 жовтня і проходитиме в кілька етапів для підвищення якості. Спочатку оновлення буде доступне для нових пристроїв, які відповідають всім необхідним вимогам.

Потім з часом оновлення буде поширюватися на пристрої, котрі перебувають на ринку (на основі інтелектуальних моделей, які враховують відповідність апаратного забезпечення всім необхідним вимогам, показникам надійності, віку пристрою та іншим факторам, що впливає на процес оновлення). Очікується, що всі відповідні пристрої отримають можливість безкоштовного оновлення до Windows 11 до середини 2022 року.

Якщо у користувача є комп’ютер з Windows 10, який відповідає вимогам для оновлення, «Центр оновлення Windows» повідомить користувачеві, коли воно стане доступним. Також можливо самостійно перевірити, чи готова Windows 11 для пристрою: «Параметри»> «Центр оновлення Windows» та обравши пункт «Перевірити наявність оновлень».

Користувачі ПК, які не хочуть оновлюватися і переходити на нову операційну систему, можуть продовжувати користуватися Windows 10. Підтримка цієї системи буде до 14 жовтня 2025 року, наступне оновлення Windows 10 з’явиться в кінці цього року.

Ключові особливості нової операційної системи

Windows 11 вийде вже 5 жовтня, але оновлення буде проходити поетапно - tech, news

 

Ось деякі з особливостей Windows 11, що відрізняють її від Windows 10 і які Microsoft вважає ключовими:

  • Windows 11 – поліпшена ефективна ОС Windows для геймерів. Вона розкриває весь потенціал пристрої завдяки таким технологіям, як DirectX12 Ultimate, DirectStorage і Auto HDR;
  • У Windows 11 з’явиться оновлений Microsoft Store в свіжому дизайні – буде простіше знаходити улюблені програми, ігри, фільми і серіали в безпечному цифровому просторі. Також триває впровадження Android-додатків в Windows 11 і Microsoft Store в рамках співпраці з Amazon і Intel;
  • Windows 11 – операційна система для гібридної роботи, адаптується під особливості та потреби користувача, з урахуванням останніх вимог безпеки; ІТ-адміністратори без праці впораються з її розгортанням і управлінням.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu