Новини, Пресрелізи, Спільнота, Стартапи, Технології

Програма CleanMyMac X — перший продукт з України, який отримав UX Design Award

07 Вересня, 2021

Застосунок CleanMyMac X — утиліта для очищення й оптимізації Mac-пристроїв від компанії MacPaw — отримав міжнародну дизайн-нагороду UX Design Award у категорії Product Design.

UX Design Awards — нагорода у сфері дизайну, яка була започаткована Міжнародним центром дизайну в Берліні (IDZ).

У 2021 році професійне журі з 22 експертів оцінило понад 400 робіт учасників з 50 країн. Серед 400 заявок було номіновано 74 фіналісти, з яких обрали 14 переможців.

Програма CleanMyMac X — перший продукт з України, який отримав UX Design Award - tech, startups, community, press-release, news

Серед переможців UX Design Awards у 2021 році — додаток Samsung «My Lung Health», алгоритм 3D-сканування «Respironics Mask Selector» від Philips та розумний принтер «Smart Home Tango printer» від компанії Hewlett-Packard.

CleanMyMac X — єдиний переможець з України в 2021 році та за всю історію існування нагороди UX Design Awards.

На церемонії нагородження член журі Вернер Шпіка, Executive Director у designaffairs GmbH відзначив: «CleanMyMac X спрощує складне, часто незрозуміле завдання оптимізації Mac-комп’ютера для користувачів без глибоких технічних знань. Він поєднує в собі безліч функцій і можливостей в одному цілісному застосунку. Сучасний графічний дизайн програми, в якому стиль поєднується з чіткими структурами та інтелектуальною візуалізацією даних, дійсно вражає та робить продукт особливим. Крім того, CleanMyMac X створює захопливий атмосферний досвід за допомогою анімації, звуку та кольорів.»

Над інтерфейсом CleanMyMac X працювала команда дизайнерів MacPaw: Олександр Пронський, Олена Шикіна, Олександр Агєєв, Артур Зекун, Марія Парій та Олександр Черепахин.

Олександр Пронський, Design Lead в CleanMyMac X: «У MacPaw ми створюємо прості у використанні, естетичні продукти, які постійно вдосконалюємо. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс CleanMyMac робить турботу про комп’ютер приємним та простим заняттям. У роботі над будь-яким продуктом дуже цінною є взаємодія: ми активно заохочуємо та долучаємо до процесу дизайну CleanMyMac наших користувачів, проводячи інтерв’ю, збираючи їхні відгуки та побажання. Радіємо, що наші старання оцінили й журі UX Design Awards.»

UX Design Awards — не перша нагорода у цьому році для CleanMyMac X. У серпні застосунок отримав престижну нагороду Red Dot Award: Brands & Communication Design у категорії Interface & User Experience Design за функціональність та зручний дизайн.

Про CleanMyMac X

CleanMyMac X — застосунок для очищення, оптимізації та захисту комп’ютерів Mac від української компанії MacPaw. CleanMyMac дав початок компанії MacPaw, його перша версія вийшла у 2008 році. У 2020 році застосунок був доданий до Mac App Store, а 2021 CleanMyMac X отримав підтримку процесорів Apple Silicon та оновлений дизайн.

Окрім CleanMyMac, портфоліо MacPaw налічує понад 10 продуктів, серед яких — Setapp, ClearVPN, Gemini Photos та Gemini 2. Програми компанії MacPaw встановлені на кожному п’ятому комп’ютері Mac у світі.

Про UX Design Awards

UX Design Awards — міжнародна дизайнерська премія, яка була створена у 2015 році Міжнародним центром дизайну в Берліні, щороку відзначає визначні продукти, послуги, концепції, а також бакалаврські та магістерські проєкти з усього світу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu