Бізнес, Гроші, Інвестиції, Новини

EdTech, телемедицина та безконтактні технології. В яких галузях почати бізнес під час пандемії?

02 Листопада, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Пандемію асоціюють з періодом економічного спаду та скорочення можливостей. Однак існують галузі, де вигідно почати бізнес навіть зараз. Видання Inc прогнозує довгострокове зростання компаній, які займаються безконтактними та освітніми технологіями, а також телемедициною. Ми підготували адаптований переклад матеріалу.

Безконтактні технології

Одна з найважливіших бізнес-можливостей епохи COVID-19 безпосередньо пов’язана з, ймовірно, головною її проблемою – ризиком підчепити коронавірус в громадських місцях. Багато продуктових магазинів та інших підприємств ще до пандемії модернізували свої касові термінали для безконтактної оплати. Аналітик дослідницької компанії CB Insights Лаура Кеннеді каже про зростання інтересу до безкасових систем, на зразок тих, що використовуються в магазинах Amazon Go.

EdTech, телемедицина та безконтактні технології. В яких галузях почати бізнес під час пандемії? - news, investytsiyi, groshi, businessEdTech, телемедицина та безконтактні технології. В яких галузях почати бізнес під час пандемії? - news, investytsiyi, groshi, business

Зараз компанії розробляють додаткові варіанти самообслуговування. Наприклад, розумні торговельні автомати Vengo Labs і керовані голосом кіоски Valyant AI. З їх допомогою покупці можуть замовити будь-які товари з мінімальними контактами – від салатів до пробників косметики. За словами Кеннеді, пандемія посилила інтерес до подібних технологій. Рітейлери продовжать працювати над новими способами здійснення покупок і прискорення транзакції.

Телемедицина

Телемедицина вже була зростаючою галуззю, але після початку пандемії перетворилася в альтернативу візитам до лікаря. Навіть коли вакцина від коронавірусу стане доступною, люди, ймовірно, продовжать користуватися послугами телемедицини з міркувань зручності.

До цієї галузі належать віртуальна первинна медико-санітарна допомога, телетерапія, медичне страхування, посули аптек, домашні набори для тестування, а також пристрої та додатки для віддаленого спостереження пацієнтів. Головне для таких компаній – строгий контроль за дотриманням конфіденційності пацієнтів.

Всього за шість тижнів з лютого по квітень стартапи в цій сфері залучили $190 млн. Згідно зі звітом компанії IBISWorld, їх дохід склав $3,2 млрд і продовжить щорічно рости на 8,3% протягом п’яти років.

Освітні технології

Відповідно до вересневого звіту CB Insights, пандемія спровокувала швидку діджиталізацію шкіл. Ймовірно, навіть після відновлення оффлайн-занять онлайн-навчання залишиться головним компонентом освіти.

За даними опитування Rootstrap, дохід edtech-компаній збільшився більш ніж на 300% в період з березня по липень. До них відносяться: платформи, де вчителі можуть планувати уроки та відстежувати успішність учнів, сервіси для онлайн-репетиторства, масові відкриті онлайн-курси для вищої освіти, а також додаткові інструменти на зразок математичних ігор.

Компанія Outschool пропонує онлайн-курси для дітей від 3 до 18 років. Згідно з її даними, тільки за останні два тижні березня на її курси підписалися 37 000 учнів. Впровадженню нових технологій можуть перешкоджати проблеми з конфіденційністю, великі витрати для і так небагатих шкіл, а також обмежений доступ для учнів без персональних пристроїв і стабільного інтернет-з’єднання. Ймовірно, через ці недоліки попит на надійні рішення буде тільки рости.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu