Інвестиції, Новини, Підприємництво, Стартапи

monobank купив сервіс відгуків Expirenza. Зроблять єдиний QR-код для ресторанів – відгуки, меню, оплата, чайові

07 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Український необанк monobank купив сервіс відгуків Expirenza. Про це повідомив співзасновник monobank Олег Гороховський. Суму угоди він не повідомив.

Expirenza – це платформа для роботи з відгуками відвідувачів, заснована у 2019 році київськими підприємцями Олександром Гудковим і Михайлом Селецьким.

За даними Гороховського, на сьогодні в Expirenza понад 2000 клієнтів: ресторани, приватні клініки, салони краси та інші. Зокрема, Kyiv Food Market, Milkbar, Mimosa Brooklyn Plaza, Vodafone, «Добробут», «Тайський привіт», «Китайський привіт», «Чорноморка», SPORTLIFE й інші.

У команді працює 11 спеціалістів.

Тепер сервіс об’єднає в собі оплату в ресторанах від monobank з сервісами Expirenza.

«Ми зробимо єдиний QR-код для ресторанів – відгуки, меню, оплата і чайові. Нова назва сервісу «Expirenza by mono» », – повідомив Гороховський.

Нові функції для прийому платежів, оплата замовлення по QR-коду та інші можливості стануть доступні закладам України у вересні-жовтні й будуть працювати з будь-якими банківськими картами.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu