Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

no code и NFT: Crunchbase назвав найпопулярніші слова в описі стартапів

07 Вересня, 2021

Інформаційна платформа Crunchbase склала рейтинг найбільш хайпових слів (buzzwords), які стартапи найчастіше використовують для опису свого бізнесу. На першому місці за кількістю згадок – термін «no code». 

При складанні рейтингу Crunchbase враховувала кількість компаній, в описі яких згадувалися buzzwords, і обсяг залученого ними капіталу.

No code або програмування без коду – цей термін став найбільш згадуваним. Його використовували в описі 499 стартапів, які в цілому залучили $2,9 млрд.

Remote work або дистанційна робота – 377 компаній, залучені інвестиції склали $1,98 млрд.

DeFi або децентралізовані фінанси – 266 компаній, $1,38 млрд. Найбільш ранні згадки терміна в CМІ з’явилися тільки до 2019 року.

NFT або невзаємозамінні токени – використовували 189 компаній, з залученими капіталом в $322 млн. Терміну NFT не існувало до 2017 року. Він придбав широку популярність тільки в березні цього року, коли на аукціоні художник Біпл отримав $69 млн за NFT. У новинах Google NFT згадується понад 30 млн разів.

Metaverse або метавсесвіт – 76 компаній, $220 млн. За даними Crunchbase, кожна з компаній, яка використовувала це слово, привернула мінімум $50 тис. фінансування.

Hybrid office або гібридний офіс – 30 компаній, $114 млн.

За спостереженнями Crunchbase, стартапи часто використовують терміни, які ще не повноцінно увійшли в повсякденну мову. Діяльність молодих компаній пов’язана з інноваціями, і використання сучасних слів в описі продукту робить їх більш привабливими для венчурних інвесторів.

Однак Crunchbase вважає, що модні слова в описі стартапів в основному і справляють враження тільки на венчурних інвесторів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu