Новини, Технології

IT-компанію EPAM внесуть до індексу S&P 500

09 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

IT-компанію EPAM внесуть до індексу S&P 500 замість американської Kansas City Southern. Про це пише DOU з посиланням на PRNewswire.

S&P 500 – це фондовий індекс, у кошик якого входить 500 акціонерних компаній США, що мають найбільшу капіталізацію. Список складає компанія Standard & Poor’s.

Компанію Kansas City Southern, яка покине список, поглине Canadian Pacific Railway Limited. Угоду планують закінчити в середині грудня.

У вересні Bloomberg вніс EPAM в список компаній, які з ймовірно скоро опиниться в S&P 500.

Станом на сьогодні, ринкова капіталізація EPAM становить майже $33 млрд.

Чому це цікаво

EPAM – найбільша IT-компанія в Україні, згідно з рейтингом DOU, по числу співробітників. За даними на липень 2021 року, в EPAM працює понад 11 000 українських спеціалістів. Офіси компанії працюють в Києві, Львові, Дніпрі, Вінниці, Харкові, Одесі, Івано-Франківську та інших містах.

Потрапляння до індексу S&P 500 може призвести до подорожчання акцій EPAM. Акції всіх компаній зі списку торгуються на найбільших американських фондових біржах. S&P 500 не збігається зі списком найбільших компаній США, тому що в нього не потрапляють приватні компанії і компанії, акції яких мають недостатню ліквідність. Тобто, не досягають мінімального обсягу торгів у 250 000 акцій за місяць до оцінки.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu