Криптовалюти, Новини, Технології

Вартість біткоїна впала на 10% на тлі проблем з впровадженням в якості офіційної валюти в Сальвадорі

08 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Президент Сальвадору заявив про відключення державного біткоїн-гаманця Chivo через проблеми з пропускною спроможністю.

За даними криптовалютної біржі Binance, вартість криптовалюти  впала приблизно до $46 тисяч. Як повідомляє CNBC, на мінімумі курс падав на 16%. На 18:50 курс падає на 9,71% і становить близько $46,63 тисяч.

Причини падіння невідомі, але вартість біткоїна могла впасти на тлі проблем з введенням криптовалюти в якості законного платіжного засобу в Сальвадорі, зазначає Independent.

7 вересня Сальвадор першим в історії став використовувати біткоїн як офіційну валюту. Закон про визнання біткоїна офіційним платіжним засобом парламент Сальвадора прийняв в червні.

Після цього президент Сальвадора Наїб Букеле повідомив в Twitter про проблеми з офіційним біткоїн-гаманцем країни Chivo – його довелося тимчасово відключити через проблеми з пропускною спроможністю

За день до вступу закону в силу країна закупила 400 біткоїнів вартістю $20,9 млн. Букеле вважає, що визнання біткоїна офіційним платіжним засобом спростить для громадян країни, що працюють за кордоном, відправку грошей на батьківщину. Ці кошти складають близько 20% ВВП Сальвадора.

У липні в країні встановили 200 банкоматів для перекладу доларів США в біткоїни. Згідно з опитуваннями, 6,5 млн жителів Сальвадора не згодні з законом і продовжують використовувати долари для оплати покупок.

Цей біткоїн – валюта, якої не існує, валюта, яка піде на користь не бідним, а багатим.
Хосе Сантос Мелара
противник закону

6 вересня інвестори з Reddit вирішили купити біткоїн на $30 на підтримку Сальвадора. На тлі новин вартість криптовалюти зросла до $52 тисяч – це максимум з травня 2021 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu