Гроші, Криптовалюти, Новини, Технології

Топ-7 альткоїнів, які принесуть найбільший прибуток у 2021 році

17 Березня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Альткоїни – це криптовалюти, запущені після успіху Bitcoin, які, як правило, виступають в ролі його поліпшених альтернатив. Чим більше людей по всьому світу будуть використовувати ці валюти, тим вище буде їх вартість, а значить придбати їх краще якомога раніше. Розглянемо сім альткоїнів з найбільшим потенціалом на 2021 рік.

Cardano (ADA)

Це децентралізований протокол, який прагне заповнити недоліки Ethereum. Cardano використовує систему PoS (Proof-of-Stake – доказ частки володіння) замість PoW (Proof-of-Work – доказ виконання роботи). Це означає, що валюта не споживає так багато енергії, як Bitcoin та Ethereum. За стейкінг Cardano також можна отримувати нагороди, зазвичай близько 5%.

Інформація на цій сторінці призначена лише для ознайомлення! Жоден з матеріалів не повинен трактуватися як інвестиційна порада.

Валюту часто недооцінюють, оскільки вона ще не підтримує смарт-контракти та вбудовані токени. Однак ці функції повинні з’явитися незабаром, що зробить Cardano серйозною загрозою для Ethereum.

Нижче представлені інші цікаві особливості.

 • Понад 50% гаманців Cardano беруть участь у стейкінгу.
 • Ця валюта набагато більш децентралізована, ніж Ethereum.
 • У більшості випадків грошовий оборот Cardano вище, ніж у Ethereum.
 • Деякі факти вказують на те, що Ілон Маск пов’язаний з Cardano.

Рекомендовані біржі: Binance і Crypto.com.

Enjin (ENJ)

Enjin дозволяє впровадити NFT-токени і криптовалюти в будь-яку відеогру, включаючи Minecraft.

Minecraft був неймовірно популярний в минулому і все ще залишається на хвилі успіху, постійно з’являючись в трендах Twitter і збираючи сотні тисяч глядачів на стрімах Twitch. Інтеграція NFT-токенів в сервера Minecraft принесе великі вигоди та приплив користувачів для Enjin.

Рекомендовані біржі: Binance і Crypto.com.

Uniswap (UNI)

Це децентралізована біржа для торгівлі практично будь-яким токеном ERC-20. Однак через високі ціни на газ Ethereum переклад токенів Uniswap обходиться досить дорого. Газ – це одиниця оплати транзакцій в блокчейні Ethereum.

Незабаром це повинно змінитися: Ethereum 2.0 буде працювати за системою Proof-of-Validation, що знизить вартість газу. Крім того, згідно з чутками, вимоги до майнінгу Ethereum будуть змінені, що дозволить людям знову використовувати Uniswap. З урахуванням цих чинників UNI-токен буде продовжувати рости.

Рекомендовані біржі: Gemini, Binance, Coinbase і Crypto.com.

Litecoin (LTC)

Багато хто розглядає Litecoin як «срібло» світу криптовалют, в той час, як золотом вважається Bitcoin. Litecoin – це альтернативний спосіб зберігання значення Bitcoin. Попри те, що цій валюті не вистачає багатьох стандартних функцій, є дві причини дивитися на неї оптимістично.

 • Це зручний спосіб переказу коштів через низьку комісію і досить широку поширеність. Той факт, що валюта не привертає до себе багато уваги, також говорить про її потенційну стабільність в майбутньому. Крім того, Litecoin підтримується PayPal. У цьому кварталі платіжна система дозволить проводити розрахунки в криптовалюті зі своїми продавцями, що може підвищити попит на Litecoin.
 • Зараз розробляється функція конфіденційності. Це дозволить здійснювати як публічні, так і приватні транзакції. Таким чином Litecoin стане єдиною з 10 провідних криптовалют, що підтримує вбудовані приватні перекази. Крім того, вона доступна практично в кожній кріптобіржі.
 • На цей час Litecoin також працює над партнерством з Cardano, що потенційно може призвести до ще більшого зростання.

Litecoin підтримує практично кожна біржа, в тому числі Binance.

Binance (BNB)

Валюта Binance запущена однойменною криптовалютною платформою і побудована на основі мережі Binance, конкурента екосистеми Ethereum. Зовсім недавно Binance стала третьою за величиною криптовалютою за ринковою капіталізацією.

Попри потенціал подальшого зростання, з Binance варто бути обережнішими. Перш ніж вкладатися, дочекайтеся зниження її вартості.

Рекомендовані біржі: Binance і Crypto.com.

Filecoin (FILE)

Це один з найбільш унікальних криптопроєктів: він дозволяє користувачам зберігати файли через блокчейн. Потенційно цю технологію можна пустити в дію в багатьох напрямках – від децентралізованих хмарних сховищ до мереж CDN.

Крім того, Filecoin проявляє відносну стабільність на відміну від інших криптовалют, що робить його відмінним джерелом постійного прибутку в майбутньому.

Рекомендовані біржі: Binance, Gemini і Crypto.com.

Crypto.com (CRO)

Власники токену CRO від стартапу Crypto.com можуть оформити платіжну карту, що дозволяє отримувати більш високі винагороди та інші переваги.

Crypto.com був запущений ще в 2016 році, і за останні два роки він спостерігав значне зростання. З поточними темпами платформа може з легкістю обігнати Binance і Coinbase. Збільшення числа користувачів валюти зрештою призведе до зростання її вартості та попиту.

Крім того, при отриманні карти користувачі повинні поставити токени CRO на певний проміжок часу, тим самим виводячи їх з обігу. Щоб скоротити запас ще сильніше, в лютому Crypto.com також спалила найбільше число токенів в історії криптовалюти, а саме 70 млрд CRO. Такі дії допоможуть підняти їх ціну.

Рекомендовані біржі: Crypto.com.

Інші альткоїни

Крім перерахованих вище, також варто звернути увагу на наступні криптовалюти:

 • Aave (AAVE) дозволяє оформлювати децентралізовані кредити і швидкі позики.
 • 1Inch (1INCH) аналогічна Uniswap, але завжди за вигіднішою ціною.
 • Polkadot (DOT) – ще один можливий «вбивця» Ethereum зі своїми цікавими можливостями.
 • Pancake Swap (CAKE) – аналог Uniswap в мережі Binance.
 • Chainlink (LINK) з’єднує реальний світ із криптовалютним.

Для криптовалютних операцій ми рекомендуємо біржу:

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu