Кар'єра, Люди, Новини, Поради

«Я б витратив на це останні гроші»: 9 книг, які купив би Євген Черняк, почавши з нуля зі $ 100 в кишені

10 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

В одному з останніх випусків Big Money Євген Черняк розмовляв з телеведучою і бізнесвумен Ольгою Фреймут. Вона запитала у Черняка, що б він зробив, якби йому довелося починати все з нуля зі $100 в кишені. На це він відповів, що в будь-якій ситуації вклав би гроші в свою освіту. Причому мова йде не про конференції або наукові курси – вони дорожче цієї суми. 

«Я б за останні гроші купив книги з маркетингу, технологій та менеджменту. За три тижні їх  би прочитав, а потім знайшов десь гарний одяг, навіть позичив би його, і пішов по співбесідах », – сказав бізнесмен.

Черняк упевнений – з набором таких знань він точно кудись би влаштувався. У випуску він також навів список цих книг. Про це пише MC.today, ділимося найцікавішим. 

«Сім звичок високоефективних людей», Стівен Кові

Автор книги, американський бізнес-консультант, вивчив досвід своїх клієнтів і багато літератури з лідерства та успіху. Він прийшов до висновку, що в основі успіху лежать сім важливих принципів. І якщо їх дотримуватися – ви однозначно прийдете до успіху. Серед таких навичок, наприклад, прагнути до взаємовигідної співпраці та постійно вдосконалювати власні навички.

«Маркетингові війни», Джек Траут, Ел Райс

Книга написана в 1986 році, але не втратила своєї актуальності і все ще залишається шалено популярною. У ній автори проводять аналогії між справжніми військовими діями і боротьбою корпорацій за лідерство.

У книзі описані різні маркетингові стратегії для різних компаній, багато реальних прикладів і практичних порад.
«Все змінилося. У порівнянні з сучасним ринком те, що було колись, здається безневинною вечіркою з чаєм. У кожній точці земної кулі йдуть або готуються війни. Кожен полює за кожним. Скрізь», – стверджують автори.

«Технологія життя. Книга для героїв», Володимир Тарасов

Автор книги Володимир Тарасов – впливовий бізнес-тренер. Через нього пройшло чимало бізнесменів зі списку Forbes, в тому числі й сам Євген Черняк. Назвати книгу виключно бізнес-літературою складно, це швидше інструкція по життю в цілому.

«Ця книга про життя, про той дар, яким ми розпоряджаємося по-різному. Вона адресована всім, хто живе в цьому світі зараз і тим, хто буде жити через тисячу років. Але є особлива категорія людей, для яких вона призначена в першу чергу. Це книга для героїв. Для тих людей, які хочуть переробити свою країну або весь світ», – пише сам автор.

«Нова поведінкова економіка», Річард Талер

Річард Талер, лауреат Нобелівської премії з економіки, відмінно розбирається в тому, як сьогодні поводяться люди. Він багато років вивчав, які емоції та як керують покупцями в різні моменти їхнього життя: коли приймають рішення про покупку порошку або вибирають іпотеку.

За спостереженнями Талера, люди постійно порушують правила традиційної економіки. І на цьому можна заробити, в книзі він розповідає, як саме.

«Багатий тато, бідний тато», Роберт Т. Кійосакі

Автор цього бестселера впевнений, що в школі діти не отримують реально потрібні фінансові знання. Більш того, часто школярів вчать речі, які шкідливі для фінансового благополуччя.

В основі книги – особистий приклад автора, який навчався відразу у двох батьків. Перший багато працював і був освіченим, але ніколи не зміг заробити багато. Другий же вмів вкладати гроші, не дивлячись на відсутність хорошої освіти. Завдяки цим двом людям Кійосакі знайшов для себе золоту середину у відносинах з грошима.

Художня література

Євген Черняк радить читати Чехова, як й іншу художню літературу. Він упевнений, що вона розвиває не гірше, ніж освітня. Героїня випуску Ольга Фреймут, до речі, з ним згодна. Вона додала, що для розвитку образного мислення добре підходить Оскар Вайлд.

Читає бізнесмен і українську літературу. З улюблених письменників називає Сергія Жадана та Григорія Квітку-Основ’яненка. Останній подобається Черняку за легкий і самобутній стиль.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu