Гроші, Новини, Стартапи, Технології

Revolut вийде в США і вступить у пряму конкуренцію з Robinhood

22 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Фінтех-стартап з Великобританії Revolut запрацює в США, пише CNBC з посиланням на слова засновника компанії Миколи Сторонсського.

Revolut – це банківський сервіс, що працює у Великобританії та країнах Євросоюзу. Він дозволяє заводити банківський рахунок, робити міжнародні перекази, торгувати криптовалютою та акціями, працює без комісії. Зараз компанія оцінюється в $33 млрд.

Читайте також:
Revolut: більше, ніж банк

Revolut збирається оголосити про отримання ліцензії на брокерську/дилерську діяльність в США 21 вересня. За словами Сторонського, сервіс буде безпосередньо конкурувати з такими гігантами як Robinhood Влада Тенева і Square Джека Дорсі.

Компанія також тестує сервіс, який дозволить користувачам купувати акції біржових інвестиційних фондів (ETF) і компаній, чиї акції торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі та NASDAQ. Пілотування сервісу планується через кілька місяців, уточнює глава американського підрозділу Revolut Рон Олівейр.

Раніше, в інтерв’ю Blomberg, Микола Сторонський висловився про можливий вихід його компанії на IPO. За словами підприємця, щоб Revolut стала публічною, виручка компанії має зрости до «мільярдів» в рік.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu