Інвестиції, Новини

IT-компанія Revolut залучила $500млн інвестицій, тепер її оцінюють в $6 млрд. Один із засновників – українець

17 Лютого, 2020

Revolut – фінтех-компанія зі штаб-квартирою в Лондоні, один з її засновників – українець Владиcлав Яценко. Головний продукт – платіжна карта з низькою комісією. У лютому Revolut залучила $500 млн інвестицій і отримала оцінку в $6 млрд, повідомляє The Telegraph .

Редакція UAspectr розповідає, чим займається компанія і як їй вдалося залучити стільки інвестицій.

Чим займається стартап

Онлайн-банк Revolut, що з’явився в 2015 році, є одним з найуспішніших фінтех-проєктів в Європі. Головний продукт Revolut – платіжна карта з низькою комісією по всьому світу. Компанія має ліцензію на відкриття та обслуговування рахунків, на валютно-обмінні операції, серед додаткових продуктів – страхування, торгівля криптовалютою та інше. Зараз у компанії близько 8 млн клієнтів по всьому світу . За заявами представників Revolut, загальна сума на депозитах клієнтів становить $8 млрд. Revolut зручно користуватися тим, хто багато подорожує і знімає гроші в банкоматах різних країн світу або купує товари онлайн на Amazon або eBay. Усі транзакції до €200 на місяць безкоштовні, далі стягується комісія в 2%.

Фінансування

Revolut – найбільш швидкозростаюча компанія-єдиноріг в Європі. У жовтні 2017 року оцінка компанії виросла з $350 млн до $421 млн, а в 2018-м – до $ 1,7 млрд.

У лютому 2020 року банк залучив $500 млн завдяки продажу нових акцій. Після завершення раунду його оцінили в $6 млрд.

Провідним інвестором виступив фонд Technology Crossover Ventures, який до цього інвестував в Spotify і Airbnb. За даними The Telegraph, він вклав близько $150 млн. Компанія Revolut поки не давала офіційних коментарів з цього приводу.

Серед інших інвесторів – Bond Capital і Ribbit Capital. Також Revolut вів переговори про інвестиції з японським SoftBank, але вони ні до чого не привели.

Нова оцінка Revolut в п’ять разів більше, ніж у промислового гіганта Royal Bank of Scotland.

Запуск в Україні

У жовтні 2019 року стало відомо про вихід Revolut на український ринок і на ринки більш ніж 20 країн. Серед них Австралія, Бразилія, Канада, Японія, Гонконг, Росія, Сінгапур, США, Україна та інші.

Запуск в Україні планували до 2020 року. Зараз на сайті вже є введення українського номера для відкриття рахунку, однак після введення з’являється повідомлення: «Вибачте, Revolut в даний час доступний тільки для жителів європейського економічного простору. Ми розширимось по всьому світу дуже скоро! »

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu