Бізнес, Новини, Технології

Навіщо monobank купив Expirenza – розповідають Рогальський і Гудков

24 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

На початку вересня український необанк monobank придбав сервіс відгуків Expirenza. Михайло Рогальський, співзасновник Fintech Band, яка розвиває monobank і британський Koto, і співзасновник Expirenza Олександр Гудков розповіли, навіщо їм знадобилося об’єднати зусилля і що це означає для клієнтів обох компаній. Про це пише AIN.UA, ділимося найцікавішим.

Навіщо monobank купив Expirenza - розповідають Рогальський і Гудков - tech, news, businessНавіщо monobank купив Expirenza - розповідають Рогальський і Гудков - tech, news, business

Про Expirenza

Expirenza – це сервіс зворотного зв’язку. Він з’явився у 2019 році, його заснували Олександр Гудков і Михайло Селецький.

Як зазначає Гудков, суть сервісу полягає в тому, що клієнт, відсканувавши QR-код в закладі, може залишити свій відгук безпосередньо бізнесу. Його не побачать інші клієнти, на відміну від відгуків на Facebook.

Складність, з якою підприємці зіткнулися на початку розвитку Expirenza – це використання QR-кодів. За словами Гудкова, в 2019 вони були в новинку і багато хто не знав, як ними користуватися. Перші ресторатори, до яких засновники сервісу пішли з пропозицією про співпрацю, побоювалися, що клієнти просто не захочуть проходити весь шлях – від установки додатка до зворотного зв’язку.

Головним завданням Гудкова і Селецького на початкових етапах розвитку Expirenza було «достукатися до власників ресторанів». Після – переконати, що сервіс допоможе зрозуміти, чому деякі клієнти не повертаються і як змінити ситуацію.

За словами Олександра Гудкова, основною умовою співпраці з боку Expirenza було обов’язкова присутність власника в чаті з відгуками.

Згодом, в Expirenza з’явилася функція електронних чайових і меню.

На момент угоди у платформи було більше 2000 клієнтів – ресторани, приватні клініки, представники рітейлу і beauty-бізнесу.

Навіщо monobank і Expirenza об’єдналися

У березні monobank презентував нову функцію оплати замовлень в ресторанах за допомогою QR-кодів – Shake to Pay. Щоб розвивати й активніше впроваджувати цю технологію, monobank знадобилася експертиза Expirenza. «Ми зрозуміли, що ресторани – це не те ж саме, що продавати послуги приватним підприємцям або фізичним особам, де у нас є великий досвід» – зазначив Рогальський.

За словами Гудкова, для Expirenza угода стала продовженням природного розвитку продукту. «Єдиний QR-код, який дозволить не відходячи від столика оплатити, подивитися меню, залишити відгук і ще й чайові. Кращого метча не буде ніколи в житті, »- підкреслив підприємець.

Технологія, яка тепер називається Expirenza by mono, вже знаходиться в альфа-тестуванні. Першим її підключив київський «Тайський Привіт» і поступово впроваджують ресторани, у яких раніше з’явився Shake to Pay.

Залишити заявку на підключення закладу до Expirenza можна – тут.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu