Новини, Спільнота

Приховані гри всередині програми і режим інкогніто. 13 функцій monobank, про які мало хто знає

20 Вересня, 2021

У міру розвитку додатку у нас з’являються функції, які потрібні відносно невеликому відсотку клієнтів. Ми не робимо їх явними для того, щоб додаток як і раніше зберігав легкість, “не шумів”  і здавався простим, адже зробити щось просто по-справжньому складно.

Ось 13 функцій, про які ви могли не знати або забули.

 1. Якщо в додатку притиснути номер карти, то він скопіюється в буфер обміну.
 2. Якщо скопіювати повідомлення, яке ви отримали в SMS з номером картки й текстом, то при відправці платежу в пункті меню «Переказ на карту» внизу у вас буде світитися підказка з номером картки, який ви скопіювали в буфер. Тобто не потрібно окремо шукати номер карти в текстовому повідомленні, просто скопіюйте повідомлення цілком.
 3. Переклад з контактної книги. Якщо в одержувача більше однієї карти mono, то, затиснувши його довгим тапом при переказі, ви побачите його список карт і зможете вибрати ту, на яку хочете переказати гроші.
 4. Якщо карта одержувача і відправника в різних валютах, ви можете вибрати в еквіваленті якої валюти ви хочете відправити платіж – карти одержувача або відправника. Просто натисніть значок валюти при створенні платежу, і він зміниться. Платежі по Україні відправляються в гривні. Цим перемикачем ви просто вибираєте еквівалент суми списання.
 5. Якщо потягнути за край виписки зверху вниз, вилетить ракета. Таким чином можна примусово оновити баланс. Це називається pull-to-refresh. А якщо ви натиснете на ракету в польоті, поки вона не покинула межі екрану, почнеться гра Space Invader, в якій потрібно ловити котів і ухилятися від метеоритів і коронавірусу.
 6. Якщо довго притискати картинку створеної «Банки», почнеться гра «Кот-сосиска», в якій потрібно їсти українські банки й можна вдавитися, якщо з’їсти НБУ.
 7. Повідомлення, які ми відправляємо вам у виписку, можна видалити свайпом вліво.
 8. Якщо потрясти телефоном, то з’явиться пошук того, хто поблизу. І, якщо він теж потрясе телефоном, ви побачите один одного і зможете зробити переказ, не з’ясовуючи номер карти. Це називається Shake to Pay, і це досить популярний спосіб переказу коштів з картки на картку.
 9. Якщо карту піднести до андроїд-смартфону з NFC і трохи потримати, додаток відкриється в режимі переказу на цю карту. Також в настройках є вимикач цієї функції для тих, хто носить телефон разом з картами.
 10. Якщо натиснути на значок лупи у верхньому правому куті виписки, відкриється пошук по виписці й там можна відфільтрувати платежі за категоріями та по датах, щоб легше знайти потрібну витрату.
 11. Режим інкогніто monobank дозволяє зайти в додаток в режимі, коли приховані всі чутливі дані. Це можна ввімкнути подвійним тапом на баланс або довгим тапом на іконку при вході в додаток. Крім того, якщо натиснути на суму балансу в деталях транзакції, вона ховається. Це зручно, коли ви хочете відправити скріншот р2р-платежу.
 12. Якщо натиснути на курси валют в розділі «Ще», додаток покаже вам більше курсів. Коли ви перебуваєте не в єврозоні або США, один з курсів вгорі додаток замінить на курси тієї країни, в якій ви перебуваєте.
 13. Якщо при переказі на карту вбити в поле суми платежу число, місяць і рік мого народження, то ми зарахуємо вам на рахунок 1000 гривень списавши їх з карти випадкового клієнта. Ця фіча поки в розробці 😉

Джерело: Facebook Олега Гороховського

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu