Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

HR-стартап Performetry залучив $1,2 млн. Серед засновників – українець

28 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Американський стартап Performetry, співзасновником якого є українець Денис Грабчак, залучив $1,2 млн seed-інвестицій, пише Forbes.

Performetry розробляє HR-сервіс для технологічних компаній. Він аналізує дані співробітників з робочих інструментів, опитувань і корпоративних соціальних мереж, серед яких – Gmail, Zoom, Slack, MS Teams та інші програми. Грунтуючись на отриманій інформації, компанії можуть відслідковувати продуктивність, включеність і емоційний стан своїх працівників.

Стартап був заснований в 2019 році вихідцями з України Денисом і Оленою Грабчак, які раніше займали керівні посади в глобальних офісах Google і Facebook.

Зокрема, Денис Грабчак займався відбором стартапів в акселератор Google і керував бюджетом Google Cloud, потім – запустив програму для стартапів Platform F в ірландському підрозділі Facebook, зазначає Forbes. Олена Грабчак в Google відповідала за роботу з клієнтами на ринках, що розвиваються.

Інвесторами в угоді стали венчурний фонд AltaIR Capital, інвесткомпанія AltaClub, а також бізнес-ангели, в числі яких топ-менеджери Google, Cisco, LinkedIn, DropBox, DocuSign, Salesforce, Facebook, Lyft і Uber.
Залучені кошти стартап планує інвестувати в розвиток продукту.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu