Гроші, Криптовалюти, Новини, Технології

CoinDesk: Revolut готується до запуску свого токена

29 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У необанка Revolut може з’явитися власний токен. Про це, з посиланням на отримані від знайомих з ситуацією джерел дані пише CoinDesk.

За інформацією ЗМІ, в даний момент команда Revolut працює над створенням нативного токена. Подібні інструменти, за словами джерел, є у процесингового сервісу Wirex і криптоплатформи Nexo.

Технічно криптовалюта Revolut, як стверджують співрозмовники видання, буде нагадувати біржовий токен. Як приклад вони привели Binance Coin (BNB) популярну торгову платформу Binance. Примітно, що на поведінку токена криптобіржі багато в чому впливають успіхи проєкту. Ймовірно, курс криптовалюти необанка також буде віддзеркаленням ефективності рішень представників компанії.

Щоб запустити токен, Revolut потрібно отримати відповідний дозвіл місцевого регулятора – Управління фінансового нагляду Великобританії (FSA).

Розробники звернули увагу на те, що токен необанка, за їхніми даними, буде орієнтований на європейських клієнтів компанії, а також користувачів з юрисдикцій за межами США.

Представники Revolut відмовилися прокоментувати інформацію про прийдешній запуск токена, якою з CoinDesk поділилися джерела.

Багато учасників криптоспільноти позитивно поставитися до новини. При цьому вони відзначили, що в криптоіндустріі вже був період, коли непрофільні організації активно запускали свої маркери.

«Revolut (Фінтех-гігант з оцінкою в $33 млрд) запускає власний токен. Звучить захоплююче, але ця новина нагадує мені 2017 рік – період, коли компанії, які спочатку не мали ніякого відношення до криптовалюти, активно запускали свої маркери», – зазначив засновник BlockWorksGroup Джейсон Яновіц.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu