Гроші, Кар'єра, Новини, Технології

Понад 70 співробітників Revolut – мільйонери

12 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У липні 2021 року британський фінтех-сервіс Revolut залучив $800 млн, після чого його оцінка зросла в 6 разів – до $33 млрд. У результаті, Revolut став найдорожчим фінтех-стартапом Великобританії, його співзасновник, українець Влад Яценко – мільярдером, а ще 50 співробітників – мільйонерами.

Проаналізувавши документи Реєстраційної палати Великобританії і звіти Revolut за 2020 рік, видання Sifted прийшло до висновку, що серед колишніх і нинішніх топ-менеджерів і членів ради директорів стартапу – 76 осіб, які володіють акціями Revolut вартістю понад $1 млн. Не менше 10 співробітників володіють акціями на суму понад $10 млн.

У самому Revolut відмовилися підтверджувати цю інформацію, пославшись на те, що вона конфіденційна.
Sifted зазначає, що реальна кількість мільйонерів британського фінтех-сервісу може перевищувати 100. Оскільки серед співробітників Revolut є власники опціонів, які ще не реалізували своє право на покупку акцій. Згідно з даними вищезазначених звітів фінтех, у його співробітників є 2,4 млн опціонів загальною вартістю в $1,54 млрд.

Число випущених опціонів стрімко зросла в 2020 році, в розпал пандемії. Тоді, паралельно з хвилею скорочень і звільнень, Revolut ініціювала схему SSS – salary sacrifice scheme: співробітникам запропонували віддати частину своєї зарплати в обмін на опціони компанії. В рамках угоди будь-хто міг обміняти частину своєї заробітної плати на подвоєну вартість опціонів стартапу.

Чому це цікаво

Вартість акцій, які отримає співробітник-власник опціону в результаті реалізації свого права на акції, безпосередньо залежить від вартості компанії. У разі Revolut, його оцінка майже за півтора року збільшилася в 6 разів, а разом з нею і вартість акцій сервісу. Це дозволило співробітникам, які колись отримали від Revolut опціони, стати мільйонерами. Таким чином кейс британського стартапу наочно демонструє переваги опціонів для співробітників великих стартапів і компаній.

Про Revolut

Revolut – це британський фінтех-сервіс, який в 2015 році запустили Влад Яценко і Микола Сторонський. Його продукт – це необанк: всі операції з картами проходять в однойменному додатку на смартфоні. На 2021 рік у компанії – більше 16 млн клієнтів і 150 млн трансакцій на місяць.

У травні 2021 року Revolut запустив переклади в Україні, а також почав активно набирати команду в Києві. У компанії розповіли, що наймають фахівців в основному на віддалену роботу. Відкриті вакансії можна подивитися на офіційному сайті Revolut.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu