Бізнес, Книги, Новини

Financial Times і McKinsey назвали 6 кращих бізнес-книг 2021 року

01 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Financial Times і McKinsey представили шорт-лист щорічної премії «Краща бізнес-книга року». За словами укладачів, книги з цього списку пропонують розв’язання актуальних проблем, з якими сьогодні стикається бізнес. Серед них – зміна клімату, сталий розвиток та інклюзивність. Ось 6 книг про бізнес, які визнані кращими в 2021 році.

1. The World for Sale, Хав’єр Блас і Джек Фрачі

Де купити:

Financial Times і McKinsey назвали 6 кращих бізнес-книг 2021 року - news, knygy, businessFinancial Times і McKinsey назвали 6 кращих бізнес-книг 2021 року - news, knygy, business

Yakaboo

Ця книга двох колишніх журналістів Financial Times розповідає про те, як група міжнародних торгових компаній пережила товарний бум 2000-х. Зверніть увагу на The World for Sale, якщо вам цікаво, як був створений сучасний світ великого бізнесу і що за цим стоїть.

2. Empire of Pain, Патрік Радден Киф

Ця книга, яку критики назвали одночасно захоплюючою і тією, яка викликає роздратування. Вона стала бестселером New York Times і однією з книг на літо, рекомендованих Бараком Обамою. Empire of Pain досліджує зв’язок між сім’єю Саклер і опіоїдною епідемією через зліт і падіння фармацевтичної компанії Purdue Pharma, що належить двом братам Саклер і їх сім’ям.

3. The Conversation, Роберт Лівінгстон

Ведучий соціальний психолог Гарварду досліджує, як зробити так, щоб складні дискусії про расу, роботу та суспільстві в цілому привели до реальних змін і расової справедливості.

4. The New Climate War, Майкл Еван Манн

Кліматолог пропонує системні заходи щодо боротьби з глобальною проблемою зміни клімату. Книгу рекомендують популяризатор науки Білл Най, Грета Тунберг і Леонардо Ді Капріо.

5. This Is How They Tell Me the World Ends, Ніколь Перлрот

Назва цієї книги може здатися не дуже радісною, але The New Yorker обіцяє, що це цікаве читання, в якому ви дізнаєтеся стиль автора шпигунських детективів Джона ле Карре і письменника-фантаста Майкла Крайтона. У книзі аналізуються «загрози, створювані гонкою озброєнь між кіберзлочинцями, шпигунами й хакерами, які борються за проникнення в найважливіші комп’ютерні системи».

6. The Aristocracy of Talent, Адріан Вулдрідж

Ця книга журналіста та історика Адріана Вулдрідж пропонує «всебічний аналіз негативної реакції на меритократию» і «призводить суперечливі доводи на користь відродження конкуренції за талантами», відзначає FT.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu