Новини, Розробникам, Технології, Топ

Названо 5 найбільш затребуваних мов програмування у 2021 році

01 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

The Next Web вивчила базу даних з вакансіями від більш ніж 6 тис. IT-компаній з усього світу, щоб дізнатися, які мови програмування найбільш затребувані роботодавцями. Ось топ-5 мов, які вам точно варто освоїти, якщо ви хочете стати програмістом.

JavaScript

Топ-курси Udemy для вивчення JavaScript:

Згідно з даними сервісу пошуку роботи Jobbio, JavaScript – найбільш часто використовувана мова програмування. Майже всі вакансії, які стосуються програмування та інженерії, вказують JavaScript у вимогах до роботи. Чому? Вважається, що це найпростіша для вивчення мова програмування і її використовують більшість веб-браузерів.

За допомогою JavaScript розробники створюють динамічні веб-елементи, такі як анімована графіка, інтерактивні карти, кнопки, на які можна натискати, і багато іншого. Інтерфейс можна зробити ще краще з точки зору навігації та зручності читання, якщо використовувати одночасно HTML, CSS і JavaScript.

Python

Топ-курси Udemy для вивчення Python:

Друге місце займає Python, високорівнева інтерпретована мова програмування загального призначення. Її основні мовні конструкції, а також об’єктно-орієнтований підхід допомагають розробникам писати ясний, логічний код для невеликих і великомасштабних проєктів.

Багато популярних цифрових інструментів і платформ були розроблені за допомогою Python, включаючи YouTube, пошук Google та iRobot. За останні кілька років попит на програмістів зі знанням Python виріс, і ця тенденція нікуди не зникла в 2021 році.

C#

Топ-курси Udemy для вивчення C#:

Ще одна мова програмування, яка завжди затребувана роботодавцями, – C #. Це універсальна мультипарадигмальна мова програмування. C # включає в себе статичну типізацію, сильну типізацію, лексичну область видимості, імперативне, декларативне, функціональне, універсальне, об’єктно-орієнтоване і компонентно-орієнтоване програмування.

Як і у випадку з іншими популярними мовами, велика спільнота програмістів використовує C # і може допомогти новачкам. Тому освоїти C # буде простіше, ніж більш нові мови.

SQL

Топ-курси Udemy для вивчення SQL:

SQL (мова структурованих запитів) – це мова, яка дозволяє програмістам запитувати бази даних і управляти ними. Як предметно-орієнтована мова, він призначений для управління даними в RDBMS (реляційна система управління базами даних).

По суті, SQL може знаходити і витягати дані з бази даних, а також оновлювати, додавати або видаляти записи. SQL дозволяє розробникам підключати сервери і бази даних для таких прикладних ПЗ, як Oracle, MySQL і Microsoft SQL Server. SQL також домінує в сфері хмарних обчислень, яка, безсумнівно, буде рости.

CSS

Топ-курси Udemy для вивчення CSS:

CSS (каскадні таблиці стилів) зазвичай використовується разом з HTML і визначає зовнішній вигляд сайту. У той час як HTML організовує текст сайту в блоки, CSS відповідає за розмір, колір і розташування елементів на сторінці.

CSS дуже зручний. «Каскадний» в назві означає, що застосовуваний стиль буде «каскадно» переходити від батьківських елементів до всіх дочірніх елементів на сайті. Це означає, що після того як розробник визначить зовнішній вигляд основного батьківського елемента, йому не доведеться вручну дублювати код на веб-сайті.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu