Новини, Пресрелізи, Студенту

«Практикум на Суспільному»: стартує новий набір практикантів

04 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Суспільний мовник запрошує студентів київських вишів на навчальну програму «Практикум на Суспільному». Взяти участь у ній  можуть студенти будь-якого вищого навчального закладу денної чи заочної форми навчання, не залежно від спеціальності та напряму підготовки, починаючи з третього року навчання. Заявки приймаються до 11 жовтня включно. Щоб подати заявку, потрібно заповнити анкету за посиланням. Сам практикум розпочнеться 18 жовтня.
Програма передбачає знайомство з роботою найбільшої незалежної телерадіокомпанії України, тренінги та лекції, а також практичну роботу за обраною спеціальністю. По завершенню програми найкращим учасникам пропонуватимуть роботу в компанії.
Пройти «Практикум на Суспільному» цього року можна за такими спеціальностями:

 • журналіст телевізійних проєктів;
 • редактор телевізійних проєктів;
 • телеоператор;
 • інженер телебачення;
 • радіоведучий;
 • редактор радійних проєктів;
 • звукорежисер;
 • PR-менеджер;
 • SMM-менеджер;
 • юрист;
 • архіваріус.

Майбутні тележурналісти зможуть взяти участь у роботі над проєктами телеканалів UA: ПЕРШИЙUA: КРИМ чи UA: КУЛЬТУРА у телецентрі «Олівець», (вул. Юрія Іллєнка, 42).
Студентів, яких цікавить робота на радіо, запрошують до легендарної будівлі на Хрещатику, 26. Тут вони братимуть участь у підготовці програм Українського радіоРадіо Культура чи Радіо Промінь.
Дізнатися про роботу нових медіа можна буде на стажуванні в департаменті цифрових платформ Суспільного (обирайте спеціальність SMM-менеджер).

«Всі наші платформи традиційно входять до лідерів із дотримання журналістських стандартів. Тож Суспільне — це найкращий старт для кар’єри у медіа. Програма “Практикум” дає змогу студентам на практиці познайомитися з обраною професією та визначитися щодо подальшої кар’єри, це також чудова можливість для компанії залучати талановитих випускників, пропонуючи їм працевлаштування», — зазначає директорка з управління персоналом Суспільного Вікторія Сидоренко.

У межах проєкту за кожною групою практикантів буде закріплено ментора, який опікуватиметься їхньою роботою. Окрім того, для практикантів буде організовано низку цікавих зустрічей та лекцій від провідних журналістів, ведучих та експертів телерадіокомпанії.
Практикум триватиме протягом місяця, з 18 жовтня по 18 листопада 2021 року.
По завершенні всі практиканти, які успішно дійдуть до фінішу програми, отримають сертифікати про проходження Практикуму, а найкращим випускникам програми запропонують роботу в компанії.

«Ми відкриті до студентів усіх вишів та факультетів. Головне — це щира цікавість до роботи в медіа, бажання спробувати себе у професії та готовність працювати і самовдосконалюватися. На жаль, цього року через карантинні обмеження ми змушені обмежити кількість студентів у групах. Проте сподіваємося, що згодом зможемо залучити до участі більшу кількість охочих та  долучити до програми  всі регіональні філії Суспільного й, відповідно, студентів зі всієї України», — каже начальник управління Академії суспільного мовлення Олександр Дмитренко.

Для того, щоб стати учасником «Практикуму на Суспільному», потрібно до 11 жовтня включно заповнити анкету за посиланням.
Відбір практикантів проводитиметься на конкурсній основі. За результатами розгляду заявок претендентам можуть призначити співбесіду в період з 11 по 15 жовтня.
За додатковою інформацією можна звертатися за адресою: academy@suspilne.media.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu