Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

Український фонд стартапів видав ще $350 000

05 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Український фонд стартапів (USF) оголосив результати 30-го і 31-го Pitch Day, які відбулися 20 серпня і 24 вересня відповідно.

Як повідомили у Фонді, з 24 команд, які презентували свої ідеї, переможцями стали 6 стартапів на етапі pre-seed – вони отримають гранти в розмірі $25 000, і 4 стартапи на стадії seed – по $50 000. Загальна сума фінансування склала $350 000.

Стартапи на стадії pre-seed (грант $25 000):

SmartZavod. Hardware і SAAS-рішення, яке повністю автоматизує і в рази спрощують процес прототипування для Hardware стартапів і R&D відділів компаній (Київ).

Innstoria. Конструктор інтернет-магазинів, який за 40 секунд створює готовий сайт з уже доданими товарами, використовуючи сторінку в Instagram (Київ).

MATHEMA. Онлайн-школа математики для дітей 1-11 класів (Київ).

InputSoft. SaaS платформа для оптимізації використання людських і технічних ресурсів в аеропортах (Київ).

RiseMe. Створює персоналізовану музику, мета якої – допомогти вам зосередитися (Київ).
SKIDS. Мобільний додаток з анімованими книгами для дітей, які прищеплять їм любов до читання і навчання (Львів).

Стартапи на стадії seed (грант $50 000):

SPOKK. «Страхування в смартфоні» з доступними продуктами мікрострахування і повним спектром послуг онлайн. Користувачі можуть придбати поліс в кілька кліків, подати заявку на відшкодування збитків, дізнатися рішення по страховому випадку майже миттєво і в результаті отримати відшкодування безпосередньо на свою платіжну карту (Київ).

Gravitec. Автоматична доставка персоналізованого контенту для медіа сайтів, а також малого та середнього бізнесу на базі браузерних пуш-повідомлень. Це дозволяє отримати до 25% додаткового трафіку (Київ).

TEHNOTABLE. Єдиний в Україні виробник столів з електронним механізмом підйому, що допомагає зняти напругу зі спини і зміцнити м’язи всього тіла (Київ).

StudyDive. Єдина платформа для управління планами розвитку співробітників, яка дозволяє компаніям збільшити залученість команди в навчання і зменшити витрати на закупівлю освітнього контенту (Київ).

Основними критеріями оцінки проєктів є: команда, ринок, доцільність фінансування, ідея (для pre-seed) / продукт (для seed) і стратегія розвитку.

Фонд приймає заявки на отримання грантів для українських стартапів на постійній основі. Залишити її можна на офіційному сайті за посиланням.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu