Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

Індонейзійскій стартап для закупівель товарів Ula привернув $87 млн від Джеффа Безоса, Tencent та інших

05 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У раунді брали участь Prosus Ventures, Tencent і B Capital, пише TechCrunch. Безос вклався в сервіс через сімейну інвестиційну компанію Bezos Expeditions.

За даними джерел, Безос вклався в стартап через свою сімейну інвестиційну компанію Bezos Expeditions. Інтерес Безоса до Ula пов’язаний з тим, що Amazon не працює в більшості країн Південно-Східної Азії, або її присутність там обмежена, відзначає видання.

Ula запустила в 2020 році команда з керівника Flipkart в Індії Ніпуна Мехра, колишнього співробітника Amazon Алана Вонга, Деррі Сакті з P&G в Індонезії та Рікі Тенггара з Lazada і aCommerce.

Сервіс допомагає власникам магазинів в закупівлях, управлінні товарними запасами, а також надає їм оборотний капітал. Всього з моменту заснування компанія залучила понад $30 млн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu